2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa dygestoriów chemicznych do prac laboratoryjnych w podziale na 2 części
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest Dostawa dygestoriów chemicznych do prac laboratoryjnych w podziale na 2 części. Cz.1 Dygestoria chemiczne do prac laboratoryjnych z jedną szafką podblatową Cz.2 Dygestoria chemiczne do prac laboratoryjnych z dwoma szafkami podblatowymi 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w formularzu wymaganych parametrów technicznych, stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ. 3. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert w postaci katalogów elektronicznych. 4. Zamawiający nie przewiduje skorzystania z prawa opcji. 5. Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu, z zastrzeżeniem art. 261. 6. Zamawiający nie przewiduje aukcji elektronicznej. 7. Zamawiający nie przewiduje zawarcia umowy ramowej. 8. Zamawiający nie zastrzega osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych zadań, zgodnie z art. 60 i art. 121 ustawy. 9. Zamawiający, zgodnie z art. 257 ustawy Pzp, może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. 10. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca przed złożeniem oferty dokonał wizji lokalnej miejsca realizacji zamówienia. Udział w wizji lokalnej jest obowiązkowy. Zgodnie z art. 226 ust. 1 pkt 18 ustawy Pzp „Zamawiający odrzuca ofertę, jeśli została złożona bez odbycia wizji lokalnej …” Celem wizji lokalnej jest dokładne zapoznanie się z rzeczywistym stanem technicznym infrastruktury, trasą przebiegu istniejących kanałów wentylacyjnych, konstrukcją przepustów ściennych i stropowych, umiejscowieniem wentylatorów na dachu oraz warunkami logistycznymi obiektu. Szczegóły określono w Rozdziale III pkt. 6 SWZ. Wizja lokalna dotyczy Cz. 1 i Cz. 2.
Interne Kennung: 18/NIL/ZZ-SP/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39180000 Labormöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39141500 Dunstabzugshauben
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Cz. 1 Dygestoria chemiczne do prac laboratoryjnych z jedną szafką podblatową
Beschreibung: Dygestoria, wymiary zewnętrzne: 1000x800x2400 mm ± 20 mm - ilość – 10 sztuk 1100x800x2400 mm ± 20 mm - ilość – 10 sztuk 1200x800x2400 mm ± 20 mm - ilość – 11 sztuk 1500x900x2400 mm ± 20 mm - ilość – 5 sztuk Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w formularzu wymaganych parametrów technicznych, stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Cz. 2 Dygestoria chemiczne do prac laboratoryjnych z dwoma szafkami podblatowymi
Beschreibung: Dygestoria, wymiary zewnętrzne: 1800x900x2400 mm ± 20 mm - 2 sztuki Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w formularzu wymaganych parametrów technicznych, stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ.