2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie odbioru, transportu oraz przetwarzania odpadów medycznych na rzecz Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Cieszynie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie odbioru, transportu oraz przetwarzania odpadów medycznych wytworzonych i zebranych przez Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Cieszynie. Przedmiot zamówienia obejmuje odpady zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Klimatu z dnia 02.01.2020 r. w sprawie katalogu odpadów (Dz. U. z 2020 r., poz. 10), o kodach m. in: 18 01 01, 18 01 02, 18 01 03, 18 01 04, 18 01 06, 18 01 07, 18 01 08, 18 01 09. Szacunkowa ilość odpadów w okresie obowiązywania umowy wynosi - 374 Mg. Pełen opis przedmiotu zamówienia określono w pkt III. SWZ oraz Projekcie umowy - Załączniku nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: ZP 1622/24
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90524000 Dienstleistungen für medizinische Abfälle
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90524200 Beseitigung von Krankenhausabfällen, 90524400 Einsammlung, Transport und Beseitigung von Krankenhausabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usług w zakresie odbioru, transportu oraz przetwarzania odpadów medycznych na rzecz Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Cieszynie.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie odbioru, transportu oraz przetwarzania odpadów medycznych wytworzonych i zebranych przez Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Cieszynie. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje odpady zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Klimatu z dnia 02.01.2020 r. w sprawie katalogu odpadów (Dz. U. z 2020 r., poz. 10), o kodach m. in: 18 01 01, 18 01 02, 18 01 03, 18 01 04, 18 01 06, 18 01 07, 18 01 08, 18 01 09. 3. Szacunkowa ilość odpadów w okresie obowiązywania umowy wynosi - 432 Mg, w tym kod: - 18 01 01 do 18 01 04 – 430 Mg, - 18 01 06 do 18 01 07 – 1 Mg, - 18 01 08 do 18 01 09 – 1 Mg. Pełen opis przedmiotu zamówienia i realizacji określono w pkt III. SWZ oraz Projekcie umowy - Załączniku nr 4 do SWZ.