2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa licencji bezterminowej na oprogramowanie – symulator VR umożliwiający prowadzenie oględzin kryminalistycznych wraz z wdrożeniem i sprzętem komputerowym
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa licencji bezterminowej na oprogramowanie – symulator VR umożliwiający prowadzenie oględzin kryminalistycznych (zwanego w dalszej części „Symulatorem”) wraz z wdrożeniem i sprzętem komputerowym (zwanego w dalszej części „Sprzętem”).
Interne Kennung: KZP.382.14.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający po przeanalizowaniu całokształtu okoliczności faktycznych i prawnych towarzyszących rozpatrywanemu zmówieniu, doszedł do wniosku, że rozstrzygnięcie ww. postępowania i zawarcie umowy w sprawie zamówienia publicznego z zachowaniem pełnego 35-dniowego terminu składania ofert nie jest możliwe, ponieważ w istotny sposób zagraża interesom Zamawiającego. Pilna potrzeba udzielenia zamówienia wynika z ograniczeń czasowych ww. Projektu finansowanego ze środków Unii Europejskiej, w tym prawidłowego jego rozliczeniu. Zamawiający uznał, biorąc pod uwagę wszystkie ww. okoliczności, że ważny interes Zamawiającego mieści się w zakresie pojęcia „pilnej potrzeby udzielenia zamówienia” zawartego w art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48190000 Unterrichtssoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 72211000 Programmierung von System- und Anwendersoftware, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 30237200 Computerzubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 1 Stück
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy