554646-2026 - Wettbewerb
Polen – Acrylpolymere in Primärformen – Dostawa 80 Mg flokulantu w postaci emulsji do wspomagania procesu odwadniania osadów z Oczyszczalni Ścieków w Szlachęcinie, Mosinie i Borówcu.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa 80 Mg flokulantu w postaci emulsji do wspomagania procesu odwadniania osadów z Oczyszczalni Ścieków w Szlachęcinie, Mosinie i Borówcu.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa 80 Mg flokulantu w postaci emulsji do wspomagania procesu odwadniania osadów z Oczyszczalni Ścieków w Szlachęcinie, Mosinie i Borówcu. Wykonawcy przed złożeniem oferty przystąpią do Testu w skali technicznej, który ma na celu sprawdzane skuteczności wytypowanego przez Wykonawcę flokulantu. Termin przeprowadzenia testu w skali technicznej zostanie odgórnie podany Wykonawcy podczas telefonicznego zgłaszania się do testów. Wykonawcy mogą zgłaszać się do testów, nie później niż na 10 dni przed terminem składania ofert. Ze strony Zamawiającego osobą do kontaktu jest: Jakub Śnieżek: jakub.sniezek@aquanet.pl, tel: 723 770 076. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi załącznik nr 5 do SWZ.
Interne KennungZ/48/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24542000 Acrylpolymere in Primärformen
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der Optionennie dotyczy
554646-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: Z/48/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 24542000 Primary-form acrylic polymers
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: nie dotyczy