2. Verfahren
Verfahren
Titel: Digitaal Dossier Jeugd gezondheidzorg ten behoeve van GGD Hart voor Brabant & GGD West-Brabant
Beschreibung: Het doel van deze aanbestedingsprocedure is het sluiten van een Overeenkomst met één Opdrachtnemer voor de levering, inrichting, implementatie, onderhoud en doorontwikkeling van een DD JGZ ter ondersteuning van de processen alsmede het dossierbeheer in de Jeugdgezondheidzorg voor de regio’s Noord- en Midden-Brabant en West Brabant. Hierin werken GGD HvB en GGD HvB in een steeds verdergaande manier met elkaar samen. GGD HvB en GGD WB zullen elk apart een Overeenkomst sluiten naar aanleiding van deze aanbesteding. Beide GGD-en hebben behoefte aan een oplossing die als dienst kan worden afgenomen van de Opdrachtnemer. Beide GGD-en hebben behoefte aan een oplossing die als dienst kan worden afgenomen van de Opdrachtnemer. De Opdrachtnemer biedt daarbij de volgende diensten aan: • Implementeren van de volledig operationele functionaliteit voor een digitaal dossier Jeugdgezondheidszorg (‘ready for use’) conform de eisen en wensen in deze Offertaanvraag; • Verzorgen van training en opleiding met betrekking tot het gebruik van de beschreven functionaliteit; • Beheren en onderhouden van de beschreven functionaliteit; • Leveren van de gevraagde dienst volgens het Programma van Eisen en Wensen en de Service Level Agreement als een dienst (SaaS). • Ontwikkelen van nieuwe functionaliteit en verbeteren van bestaande functionaliteit. Zie verder het beschrijvend document inclusief bijhorende bijlagen.
Interne Kennung: HSCDOC-1368817716-6663
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: De GGD Hart voor Brabant (hierna: ‘GGD HvB’) en GGD West-Brabant (hierna: ‘GGD WB’) zijn Aanbestedende dienst en tevens Opdrachtgevers. De GGD HvB en GGD WB zullen als separate contractpartij fungeren en sluiten een eigen overeenkomst met de winnende Inschrijver van deze aanbestedingsprocedure. De aanbesteding vindt plaats in overeenstemming met de Europese Richtlijn betreffende de coördinatie van de procedures voor het plaatsen van overheidsopdrachten voor werken, leveringen en diensten 2014/24/EU en de implementatie daarvan in de (herziene) Aanbestedingswet 2012 die op 1 juli 2016 in werking is getreden. De aanbesteding zal geheel digitaal via TenderNed verlopen. Aanbestedende dienst heeft binnen de kaders van de bovenvermelde richtlijn de keuze gemaakt voor de Europese openbare procedure. Om de volgende redenen is er gekozen voor een openbare procedure.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Levering, inrichting, implementatie, onderhoud en doorontwikkeling van een DD JGZ ter ondersteuning van de processen alsmede het dossierbeheer in de Jeugdgezondheidzorg voor de regio’s Noord- en Midden-Brabant en West Brabant. Beide GGD-en hebben behoefte aan een oplossing die als dienst kan worden afgenomen van de Opdrachtnemer. De Opdrachtnemer biedt daarbij de volgende diensten aan: • Implementeren van de volledig operationele functionaliteit voor een digitaal dossier Jeugdgezondheidszorg (‘ready for use’) conform de eisen en wensen in deze Offertaanvraag; • Verzorgen van training en opleiding met betrekking tot het gebruik van de beschreven functionaliteit; • Beheren en onderhouden van de beschreven functionaliteit; • Leveren van de gevraagde dienst volgens het Programma van Eisen en Wensen en de Service Level Agreement als een dienst (SaaS). • Ontwikkelen van nieuwe functionaliteit en verbeteren van bestaande functionaliteit.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Opdrachtgever heeft éénzijdig het recht (de optie) om de Overeenkomst na afloop van de in paragraaf 3.1.3 beschreven contractperiode jaarlijks tegen gelijkblijvende condities te verlengen.