554695-2026 - Wettbewerb
Polen – Bauarbeiten – Modernizacja i przebudowa dachów budynków Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Płocku (2)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelModernizacja i przebudowa dachów budynków Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Płocku (2)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest modernizacja i przebudowa dachów budynków szpitala o łącznej powierzchni ok. 2.200m2
Interne KennungSIR.2910.16.2026.JS
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1 - modernizacja i przebudowa dachów części niskiej budynku głównego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest modernizacja i przebudowa dachu części niskiej budynku głównego Przychodni Specjalistycznnej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego o łącznej powierzchni ok. 1.500m2
LosLOT-0002
TitelCzęść 2 - modernizacja i przebudowa dachu budynku technicznego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest modernizacja i przebudowa dachu budynku technicznego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego o łącznej powierzchni ok. 700m2
Interne KennungSIR.2910.11.2(07/SIR/24/ZP/26)2026.JS