2. Verfahren
Verfahren
Titel: Tábor – Stoklasná Lhota, vodovod a kanalizace
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je realizace stavební akce s názvem „Tábor – Stoklasná Lhota, vodovod a kanalizace“ spočívající ve výstavbě vodovodu, kanalizace, odboček kanalizace a vodovodu a opravě komunikace ve Stoklasné Lhotě, místní části města Tábor. Jedná se o výstavbu nové splaškové kanalizace včetně ČOV a nového vodovodu včetně vodojemu. Součástí stavby je také realizace přepojení většiny splaškových přípojek nebo jejich částí a jedné vodovodní přípojky. Součástí odkanalizování obce je vybudování ČOV pro čištění splaškových vod s přepadem do stávající vodoteče. ČOV je navržena jako mechanicko-biologická. Blíže viz ZD.
Interne Kennung: VST-07/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45232410 Kanalisationsarbeiten, 45232420 Bauarbeiten für Abwasserbeseitigungsanlagen, 45232421 Abwasserbehandlungsanlage, 45232153 Bauarbeiten für Wassertürme, 45233100 Bauarbeiten für Fernstraßen und Straßen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Předmět plnění veřejné zakázky bude spolufinancován z rozpočtu města Tábor. Pokud zastupitelstvo města Tábor neschválí přidělení finančních prostředků nejpozději do 15. 9. 2025, nebo pokud vydané rozhodnutí o povolení stavby nenabyde právní moci do 15. 9. 2025, zadavatel může předmět veřejné zakázky nerealizovat a jako objednatel odstoupit od uzavřené smlouvy bez jakýchkoliv sankcí a závazků (blíže viz ZD a návrh SoD).