554705-2026 - Wettbewerb
Polen – Orthopädische Prothesen – Dostawa endoprotez dla oddziału chirurgii urazowo – ortopedycznej SPZZOZ w Gryficach - powtórzenie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa endoprotez dla oddziału chirurgii urazowo – ortopedycznej SPZZOZ w Gryficach - powtórzenie
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa endoprotez dla oddziału chirurgii urazowo – ortopedycznej SPZZOZ w Gryficach. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z ilością stanowi formularz cenowy – Załącznik nr 1 do SWZ – formularz cenowy – PAKIETY
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33183200 Orthopädische Prothesen
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet nr 1
BeschreibungPAKIET 1 - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z ilością stanowi formularz cenowy - Załącznik nr 1 do SWZ - formularz cenowy - PAKIETY
Optionen
Beschreibung der OptionenNie dotyczy
LosLOT-0002
TitelPakiet nr 2
BeschreibungPAKIET 2 - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z ilością stanowi formularz cenowy - Załącznik nr 1 do SWZ - formularz cenowy - PAKIETY
LosLOT-0003
TitelPakiet nr 3
BeschreibungPAKIET 3 - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z ilością stanowi formularz cenowy - Załącznik nr 1 do SWZ - formularz cenowy - PAKIETY