554732-2026 - Wettbewerb
Polen – Verbandsmaterial – Zakup i dostawa opatrunków podstawowych i specjalistycznych dla Apteki Szpitalnej Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup i dostawa opatrunków podstawowych i specjalistycznych dla Apteki Szpitalnej Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa opatrunków podstawowych i specjalistycznych dla Apteki Szpitalnej Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach. Przedmiot zamówienia jest podzielony na następujące części: Pakiet nr 1 – Opatrunki podstawowe Pakiet nr 2 – Opatrunki różne Pakiet nr 3 – Bakteriobójcze, okrągłe opatrunki piankowe z nacięciem Pakiet nr 4– Opatrunki specjalistyczne Pakiet nr 5 – Płyn i hydrożel na rany Pakiet nr 6 – Opatrunki specjalistyczne II Pakiet nr 7 – Gaziki nasączone alkoholem izopropylowym Pakiet nr 8 – Maść 10% 15g do gojenia ran bezantybiotyku Pakiet nr 9 – Kompresy, tupfery, opaski Pakiet nr 10 - Kompresy, tupfery, podkłady Pakiet nr 11 – Sterylne gąbki do ran
Interne KennungIZP.2411.166.2026.AM
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141110 Verbandsmaterial
5. Los
LosLOT-0001
TitelZakup i dostawa opatrunków podstawowych i specjalistycznych dla Apteki Szpitalnej Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach - Pakiet nr 1 Opatrunki podstawowe
BeschreibungPakiet nr 1 Opatrunki podstawowe
Interne KennungIZP.2411.166.2026.AM - Pakiet nr 1
LosLOT-0002
TitelZakup i dostawa opatrunków podstawowych i specjalistycznych dla Apteki Szpitalnej Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach - Pakiet nr 2 Opatrunki różne
BeschreibungPakiet nr 2 Opatrunki różne
Interne KennungIZP.2411.166.2026.AM - Pakiet nr 2
LosLOT-0003
TitelZakup i dostawa opatrunków podstawowych i specjalistycznych dla Apteki Szpitalnej Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach - Pakiet nr 3 Bakteriobójcze, okrągłe opatrunki piankowe z nacięciem
BeschreibungPakiet nr 3 Bakteriobójcze, okrągłe opatrunki piankowe z nacięciem
Interne KennungIZP.2411.166.2026.AM - Pakiet nr 3
LosLOT-0004
TitelZakup i dostawa opatrunków podstawowych i specjalistycznych dla Apteki Szpitalnej Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach - Pakiet nr 4 Opatrunki specjalistyczne
BeschreibungPakiet nr 4 Opatrunki specjalistyczne
Interne KennungIZP.2411.166.2026.AM - Pakiet nr 4
LosLOT-0005
TitelZakup i dostawa opatrunków podstawowych i specjalistycznych dla Apteki Szpitalnej Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach - Pakiet nr 5 Płyn i hydrożel na rany
BeschreibungPakiet nr 5 Płyn i hydrożel na rany
Interne KennungIZP.2411.166.2026.AM - Pakiet nr 5
LosLOT-0006
TitelZakup i dostawa opatrunków podstawowych i specjalistycznych dla Apteki Szpitalnej Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach - Pakiet nr 6 Opatrunki specjalistyczne II
BeschreibungPakiet nr 6 Opatrunki specjalistyczne II
Interne KennungIZP.2411.166.2026.AM - Pakiet nr 6
LosLOT-0007
TitelZakup i dostawa opatrunków podstawowych i specjalistycznych dla Apteki Szpitalnej Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach - Pakiet nr 7 Gaziki nasączone alkoholem izopropylowym
BeschreibungPakiet nr 7 Gaziki nasączone alkoholem izopropylowym
Interne KennungIZP.2411.166.2026.AM - Pakiet nr 7
LosLOT-0008
TitelZakup i dostawa opatrunków podstawowych i specjalistycznych dla Apteki Szpitalnej Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach - Pakiet nr 8 Maść 10% 15g do gojenia ran bezantybiotyku
BeschreibungPakiet nr 8 Maść 10% 15g do gojenia ran bezantybiotyku
Interne KennungIZP.2411.166.2026.AM - Pakiet nr 8
LosLOT-0009
TitelZakup i dostawa opatrunków podstawowych i specjalistycznych dla Apteki Szpitalnej Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach - Pakiet nr 9 Kompresy, tupfery, opaski
BeschreibungPakiet nr 9 Kompresy, tupfery, opaski
Interne KennungIZP.2411.166.2026.AM - Pakiet nr 9
LosLOT-0010
TitelZakup i dostawa opatrunków podstawowych i specjalistycznych dla Apteki Szpitalnej Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach - Pakiet nr 10 Kompresy, tupfery, podkłady
BeschreibungPakiet nr 10 Kompresy, tupfery, podkłady
Interne KennungIZP.2411.166.2026.AM - Pakiet nr 10
LosLOT-0011
TitelZakup i dostawa opatrunków podstawowych i specjalistycznych dla Apteki Szpitalnej Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach - Pakiet nr 11 Sterylne gąbki do ran
BeschreibungPakiet nr 11 Sterylne gąbki do ran
Interne KennungIZP.2411.166.2026.AM - Pakiet nr 11