554750-2026 - Ergebnis
Ungarn – Vermietung von Bussen und Reisebussen mit Fahrer – Személyszállítási szolgáltatások beszerzése_2026
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Személyszállítási szolgáltatások beszerzése_2026
Beschreibung: Vállalkozási típusú szolgáltatási keretszerződés keretében a Magyar Posta Zrt. napi összesen kb. 1000 fő munkavállalójának a hét minden napján célhoz kötött, műszakos, menetrend szerinti személyszállítása az Ajánlatkérő igényeihez folyamatosan igazodó paraméterű autóbuszokkal (helyi, helyközi, elővárosi, távolsági), elsősorban Budapesten és vonzáskörzetében, illetőleg vidéki kiállású helyszíneken, továbbá az Ajánlatkérő eseti közúti személyszállítási igényeinek teljesítése. A részletes feltételeket a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák.
Vorherige Bekanntmachung: 481548-2026
Interne Kennung: EKR001206652026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Kbt. 81. § szerint.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60172000 Vermietung von Bussen und Reisebussen mit Fahrer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Személyszállítási szolgáltatás beszerzése_2026
Beschreibung: Vállalkozási típusú szolgáltatási keretszerződés keretében a szolgáltatás kezdőnapjától számított 12 (tizenkettő) hónap időtartamra, a Magyar Posta Zrt. összesen kb. 1000 fő munkavállalóinak naponta jellemzően a hét minden napján, menetrend szerinti, műszakos munkarendben történő utaztatása autóbuszokkal célzott menetrend szerinti megállók és az ajánlatkérő megadott telephelyei (Ajánlatkérő logisztikai fejlesztésével érintett esetleges új telephelyeire is) között. A személyszállítás különböző méretű autóbuszokkal történik, a rugalmasan változó menetrend egyeztetésére és véglegesítésére havonta kerül sor. A szolgáltatás igénybevétele során a viszonylatokat, az autóbusz méreteket, és a tervezett kilométereket az Ajánlati Dokumentáció tartalmazza. Ajánlatkérő bármelyik lokációra lehívhatja a szerződéses keretösszeget, nincs kötelezettsége minden lokációban megrendelést kibocsátani, és a keretösszeg teljes kimerítésére sem vállal kötelezettséget. Feladat továbbá az eseti, nem célzott menetrend szerinti ajánlatkérői autóbuszos szállítási igények teljesítése. Az eseti személyszállítási feladatokat és feltételeket a felek a felmerülést megelőző héten egyeztetik. Ebben a szolgáltatási körben - eseménytől függően - jellemzően: - 1-15 db autóbusz/esemény, - 8-50 fő/autóbusz, - és 5-250 település érintésével történő személyszállítási igény felmerülésével lehet számolni. Havária esetén felmerülő személyszállítási feladatok ellátása is a szerződés része: Ajánlattevő vállalja, hogy Megrendelő felhívására, Budapest és 40 km-es körzetében 1 órán belül, illetve vidéki telephelyeken 3 órán belül 5 db, minimum 45 ülőhelyes autóbuszt, gépjárművezetővel a megadott telephelye(ke)n, vagy a közösségi közlekedés által megközelíthető (pl: buszmegállóban) hely(ek)en kiállít. Keretösszeg 2 300 000 000 Ft. Ajánlatkérő a keretösszeg 70%-ának, 1 610 000 000,-Ft összegnek a lehívására vállal kötelezettséget. Felhívjuk a figyelmet arra, hogy az EKR-ben a Felolvasólap „I. Értékelési szempont Képzett ajánlati ár” és „II. Értékelési szempont Képzett ajánlati ár” soraiba az ajánlat részeként beadott, „Ártáblázat” dokumentum azonos elnevezésű cellájában szereplő összegeket szükséges feltüntetni, mely egy súlyozott, képzett értéknek tekintendő. Ajánlatkérő a Kbt. 73. § (1) bek. j) pontja alapján előírja, hogy az I. Értékelési szempont valamint a II. Értékelési szempont esetében a Budapest és agglomeráció - Menetrend szerinti, Budapestről, nagy befogadóképességű autóbusz vonatkozásában megajánlott ár nem haladhatja meg a nettó 990,- Ft összeget, a Budapest és agglomeráció - Menetrend szerinti, vidékről, nagy befogadóképességű autóbusz vonatkozásában megajánlott ár nem haladhatja meg a nettó 1 150,- Ft összeget, a Budapest és agglomeráció - Menetrend szerinti, vidékről, közepes befogadóképességű autóbusz vonatkozásában megajánlott ár nem haladhatja meg a nettó 970,- Ft összeget, Budapest és agglomeráció - Egyedi megrendelés és havária okán, nagy befogadóképességű autóbusz vonatkozásában megajánlott ár nem haladhatja meg a nettó 1 150,- Ft összeget, Vidéki Depók - Menetrend szerinti, helyben, kis befogadó képességű autóbusz vonatkozásában megajánlott ár nem haladhatja meg a nettó 850,- Ft összeget, Egyedileg felmerülő távolsági személyszállítás - Egyedi megrendelés, kis befogadó képességű autóbusz vonatkozásában megajánlott ár nem haladhatja meg a nettó 850,- Ft összeget.
Interne Kennung: EKR001206652026/1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: A keretösszeg 30 %-ra azaz 690 000 000 Ft összegre opciókénti lehívásra van lehetőség.