2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa organizacja wydarzenia składającego się z konferencji oraz Gali, podczas której zostaną wręczone nagrody laureatom konkursu Pracodawca Jutra 2025
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa kompleksowej organizacji wydarzenia składającego się z konferencji oraz gali, podczas której zostaną wręczone nagrody laureatom konkursu „Pracodawca Jutra 2025”. Podczas konferencji zostanie zaprezentowana tematyka z obszaru rynku pracy i edukacji oraz działań/projektów/tematyki związanej z programem Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego. Gala Konkursu Pracodawca Jutra 2025 dedykowana będzie uczestnikom obecnej i poprzednich edycji konkursu „Pracodawca Jutra”, MŚP oraz jednostkom edukacyjnym.
Interne Kennung: p/14/DKM/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: na podstawie art. 132 w związku z art. 359 ust. 1 ustawy Pzp
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79952000 Event-Organisation
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79951000 Veranstaltung von Seminaren, 79342200 Reklamedienste, 79822500 Dienstleistungen im Grafik-Design, 66510000 Versicherungen, 60100000 Straßentransport/-beförderung, 55510000 Dienstleistungen von Kantinen, 79961000 Dienstleistungen des fotografischen Gewerbes
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa kompleksowej organizacji wydarzenia składającego się z konferencji oraz gali, podczas której zostaną wręczone nagrody laureatom konkursu „Pracodawca Jutra 2025”. Podczas konferencji zostanie zaprezentowana tematyka z obszaru rynku pracy i edukacji oraz działań/projektów/tematyki związanej z programem Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego. Gala Konkursu Pracodawca Jutra 2025 dedykowana będzie uczestnikom obecnej i poprzednich edycji konkursu „Pracodawca Jutra”, MŚP oraz jednostkom edukacyjnym
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79951000 Veranstaltung von Seminaren, 79342200 Reklamedienste, 79822500 Dienstleistungen im Grafik-Design, 66510000 Versicherungen, 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport), 55510000 Dienstleistungen von Kantinen, 79961000 Dienstleistungen des fotografischen Gewerbes