554756-2026 - Wettbewerb
Polen – Gasöle – Dostawa 50 000 m3 oleju napędowego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa 50 000 m3 oleju napędowego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa oleju napędowego w gat. F w ilości do 50 000 m3 w temperaturze referencyjnej 15 0C, w celu wypełnienia dyspozycji art. 3 ust. 2 pkt 2 ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o zapasach ropy naftowej, produktów naftowych i gazu ziemnego oraz zasadach postępowania w sytuacjach zagrożenia bezpieczeństwa paliwowego państwa i zakłóceń na rynku naftowym (tekst jednolity: Dz.U. z 2026, poz. 599) (dalej „ustawa o zapasach”) w podziale na zadania: Część nr 1 – Dostawa do zapasów agencyjnych oleju napędowego w ilości 30 000 m3; Część nr 2 – Dostawa do zapasów agencyjnych oleju napędowego w ilości 20 000 m3; Opis przedmiotu zamówienia, dalej „OPZ” stanowi załącznik nr 3 do SWZ.
Interne KennungBPzp.271.57.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134000 Gasöle
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa do zapasów agencyjnych oleju napędowego w ilości 30 000 m3
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa oleju napędowego w gat. F w ilości do 50 000 m3 w temperaturze referencyjnej 15 0C, w celu wypełnienia dyspozycji art. 3 ust. 2 pkt 2 ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o zapasach ropy naftowej, produktów naftowych i gazu ziemnego oraz zasadach postępowania w sytuacjach zagrożenia bezpieczeństwa paliwowego państwa i zakłóceń na rynku naftowym (tekst jednolity: Dz.U. z 2026, poz. 599) (dalej „ustawa o zapasach”) w podziale na zadania: Część nr 1 – Dostawa do zapasów agencyjnych oleju napędowego w ilości 30 000 m3;
Interne KennungZadanie 1
Haupteinstufung (cpv): 09134100 Dieselöl
LosLOT-0002
TitelDostawa do zapasów agencyjnych oleju napędowego w ilości 20 000 m3
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa oleju napędowego w gat. F w ilości do 50 000 m3 w temperaturze referencyjnej 15 0C, w celu wypełnienia dyspozycji art. 3 ust. 2 pkt 2 ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o zapasach ropy naftowej, produktów naftowych i gazu ziemnego oraz zasadach postępowania w sytuacjach zagrożenia bezpieczeństwa paliwowego państwa i zakłóceń na rynku naftowym (tekst jednolity: Dz.U. z 2026, poz. 599) (dalej „ustawa o zapasach”) w podziale na zadania: Część nr 2 – Dostawa do zapasów agencyjnych oleju napędowego w ilości 20 000 m3;
Interne KennungZadanie 2