2. Verfahren
Verfahren
Titel: Architectenselectie Nieuwbouw Kindcentrum Chaam
Beschreibung: Voor het maken ontwerpen van het nieuwbouw kindcentrum Chaam is de aanbestedende dienst opzoek naar een architect. Welke minimaal de onderstaande werkzaamheden gaat uitvoeren: De opdracht betreft hier het vervaardigen van: • Een Voorlopig Ontwerp; • Een Definitief Ontwerp; • Een technisch ontwerp (Bestek en -tekeningen); • Tekeningen en berekeningen behorende bij de aanvraag omgevingsvergunning; • Uitvoeringstekeningen voor de uitvoerende partij(en); • Tekeningen voor de aanvraag omgevingsvergunning brandveilig gebruik; • De nodige overlegmomenten met de opdrachtgever. • Verder verwachten wij van de architect ten tijde van de uitvoering dat deze bouwvergaderingen en werkbesprekingen bezoekt en waar nodig maatvoeringen en alternatieven beoordeelt. • Ten tijde van de uitvoering bezoekt de architect bouwvergaderingen De omvang van het kindcentrum is circa 5000 m2BVO
Interne Kennung: SIW008755
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Architectenselectie Kindcentrum Chaam
Beschreibung: Het maken van ontwerp voor het kindcentrum chaam De omvang van het nieuwbouw kindcentrum Chaam is circa 5000 m2 BVO
Interne Kennung: 1