554774-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Kraftkarren mit Fördervorrichtung – NÁKUP 1 KS VOZIDLA NA SVOZ KOMUNÁLNÍHO, BIO I SEPAROVANÉHO ODPADU S LINEÁRNÍM STLAČOVÁNÍM A S VÁŽICÍM SYSTÉMEM
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNÁKUP 1 KS VOZIDLA NA SVOZ KOMUNÁLNÍHO, BIO I SEPAROVANÉHO ODPADU S LINEÁRNÍM STLAČOVÁNÍM A S VÁŽICÍM SYSTÉMEM
BeschreibungPředmětem plnění je dodávka 1 ks komunálního vozidla na svoz odpadů s lineárním stlačováním o celkové technické hmotnosti do 27.000 kg s univerzálním automatickým vyklápěčem, dynamickým vážním systémem a evidenčním systémem.
Interne Kennung1
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42415210 Kraftkarren mit Fördervorrichtung
5. Los
LosLOT-0001