See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę odczynników chemicznych i sprzętu jednorazowego do diagnostyki genetycznej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników i sprzętu jednorazowego do diagnostyki genetycznej. 2. Zakres zamówienia obejmuje 25 zadań. 3. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący załącznik nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: ZP.381.66.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696300 Chemische Reagenzien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien, 33192500 Reagenzgläser, 38437000 Laborpipetten und Zubehör, 42671100 Laborwerkzeugträger, 44619100 Kisten, 48180000 Medizinsoftwarepaket, 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser), 31531000 Glühbirnen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę odczynników chemicznych i sprzętu jednorazowego do diagnostyki genetycznej - 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników i sprzętu jednorazowego do diagnostyki genetycznej. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący załącznik nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: ZP.381.66.2026 - 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp: a. Zamawiający w ramach prawa opcji przewiduje dostawy asortymentu, wymienionego w opisie przedmiotu zamówienia w ilościach nie większych niż określone w załączniku nr 7. b. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawca jest obowiązany zrealizować zamówienie w try-bie określonym dla zamówienia podstawowego, tj. Wykonawca dostarczać będzie asortyment do Magazynu Szpitala zgod-nie z bieżącymi zamówieniami Sekcji Zaopatrzenia w terminie przewidzianym we wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ. Zamawiający każdorazowo będzie zgłaszać Wykonawcy skorzystanie z prawa opcji odpowiednio jak dla zamó-wienia podstawowego. c. Warunkiem skorzystania z prawa opcji jest wyczerpanie ilości danego asortymentu w ramach zamówienia podstawowego. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w całym okresie trwania umowy.
Los: LOT-0002
Titel: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę odczynników chemicznych i sprzętu jednorazowego do diagnostyki genetycznej - 2
Interne Kennung: ZP.381.66.2026 - 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien, 33192500 Reagenzgläser
Los: LOT-0003
Titel: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę odczynników chemicznych i sprzętu jednorazowego do diagnostyki genetycznej - 3
Interne Kennung: ZP.381.66.2026 - 3
Los: LOT-0004
Titel: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę odczynników chemicznych i sprzętu jednorazowego do diagnostyki genetycznej - 4
Interne Kennung: ZP.381.66.2026 - 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien, 38437000 Laborpipetten und Zubehör, 48180000 Medizinsoftwarepaket
Los: LOT-0005
Titel: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę odczynników chemicznych i sprzętu jednorazowego do diagnostyki genetycznej - 5
Interne Kennung: ZP.381.66.2026 - 5
Haupteinstufung (cpv): 38437000 Laborpipetten und Zubehör
Los: LOT-0006
Titel: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę odczynników chemicznych i sprzętu jednorazowego do diagnostyki genetycznej - 6
Interne Kennung: ZP.381.66.2026 - 6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192500 Reagenzgläser
Los: LOT-0007
Titel: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę odczynników chemicznych i sprzętu jednorazowego do diagnostyki genetycznej - 7
Interne Kennung: ZP.381.66.2026 - 7
Los: LOT-0008
Titel: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę odczynników chemicznych i sprzętu jednorazowego do diagnostyki genetycznej - 8
Interne Kennung: ZP.381.66.2026 - 8
Los: LOT-0009
Titel: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę odczynników chemicznych i sprzętu jednorazowego do diagnostyki genetycznej - 9
Interne Kennung: ZP.381.66.2026 - 9
Los: LOT-0010
Titel: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę odczynników chemicznych i sprzętu jednorazowego do diagnostyki genetycznej - 10
Interne Kennung: ZP.381.66.2026 -10
Los: LOT-0011
Titel: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę odczynników chemicznych i sprzętu jednorazowego do diagnostyki genetycznej - 11
Interne Kennung: ZP.381.66.2026 -11
Los: LOT-0012
Titel: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę odczynników chemicznych i sprzętu jednorazowego do diagnostyki genetycznej - 12
Interne Kennung: ZP.381.66.2026 -12
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42671100 Laborwerkzeugträger, 33192500 Reagenzgläser, 44619100 Kisten
Los: LOT-0013
Titel: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę odczynników chemicznych i sprzętu jednorazowego do diagnostyki genetycznej - 13
Interne Kennung: ZP.381.66.2026 -13
Los: LOT-0014
Titel: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę odczynników chemicznych i sprzętu jednorazowego do diagnostyki genetycznej - 14
Interne Kennung: ZP.381.66.2026 -14
Los: LOT-0015
Titel: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę odczynników chemicznych i sprzętu jednorazowego do diagnostyki genetycznej - 15
Interne Kennung: ZP.381.66.2026 -15
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38437000 Laborpipetten und Zubehör
Los: LOT-0016
Titel: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę odczynników chemicznych i sprzętu jednorazowego do diagnostyki genetycznej - 16
Interne Kennung: ZP.381.66.2026 -16
Los: LOT-0017
Titel: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę odczynników chemicznych i sprzętu jednorazowego do diagnostyki genetycznej - 17
Interne Kennung: ZP.381.66.2026 -17
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
Los: LOT-0018
Titel: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę odczynników chemicznych i sprzętu jednorazowego do diagnostyki genetycznej - 18
Interne Kennung: ZP.381.66.2026 -18
Los: LOT-0019
Titel: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę odczynników chemicznych i sprzętu jednorazowego do diagnostyki genetycznej - 19
Interne Kennung: ZP.381.66.2026 -19
Los: LOT-0020
Titel: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę odczynników chemicznych i sprzętu jednorazowego do diagnostyki genetycznej - 20
Interne Kennung: ZP.381.66.2026 -20
Los: LOT-0021
Titel: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę odczynników chemicznych i sprzętu jednorazowego do diagnostyki genetycznej - 21
Interne Kennung: ZP.381.66.2026 -21
Los: LOT-0022
Titel: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę odczynników chemicznych i sprzętu jednorazowego do diagnostyki genetycznej - 22
Interne Kennung: ZP.381.66.2026 -22
Haupteinstufung (cpv): 33192500 Reagenzgläser
Los: LOT-0023
Titel: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę odczynników chemicznych i sprzętu jednorazowego do diagnostyki genetycznej - 23
Interne Kennung: ZP.381.66.2026 -23
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser), 31531000 Glühbirnen
Los: LOT-0024
Titel: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę odczynników chemicznych i sprzętu jednorazowego do diagnostyki genetycznej - 24
Interne Kennung: ZP.381.66.2026 -24
Los: LOT-0025
Titel: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę odczynników chemicznych i sprzętu jednorazowego do diagnostyki genetycznej - 25
Interne Kennung: ZP.381.66.2026 -25