2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rekonštrukcia prevádzkových priestorov štátnej opery v Banskej Bystrici
Beschreibung: V areáli sa nachádzajú 3 skladovacie haly, 1 výrobná hala, garáž, vrátnica a administratívna budova. Ide o prevádzky pridružené k hlavnej funkcii Štátnej opery v Banskej Bystrici, ktoré zabezpečujú jej prevádzku. Primárne slúžia na výrobu a skladovanie divadelných kulís a kostýmov. Bližšia špecifikácia predmetu zákazky je uvedená v projektovej dokumentácii a výkaze výmer.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45210000 Bauleistungen im Hochbau, 45213250 Bauarbeiten für Industriebauten, 45262600 Diverse Spezialbauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: LK_BB_Dielne