2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inhuur arrestantenzorg
Beschreibung: De Opdracht omvat het inhuren van Arrestantenverzorgers. Deze zogenoemde SAS zonder EMVI-procedure is een inkoopmethode waarbij de Politie geen selectie maakt, maar alle aanbieders die voldoen aan de gestelde geschiktheidseisen toelaat naar de volgende fase. Na deze toelatingsfase start de Inschrijvingsfase waarbij toegelaten gegadigden in meerdere rondes vragen kunnen stellen over het programma van eisen en de Overeenkomst. Na beantwoording van deze vragen kunnen de Gegadigden die kunnen en willen voldoen aan de vastgestelde definitieve Aanbestedingsstukken zich aanmelden voor een Overeenkomst met de Politie. Na de Inschrijvingsfase start de Politie op eenheidsniveau met minicompetities. Hierbij staat het de gecontracteerde Opdrachtnemers vrij de keuze te maken tussen wel of niet inschrijven op een minicompetitie en met welke prijs. De verwachte omvang is afhankelijk van de werkelijke behoefte. De Politie raamt de totale opdrachtwaarde voor de overeenkomsten met de toekomstige opdrachtnemers voor op € 9.000.000, - exclusief btw over een periode van vier jaar.
Interne Kennung: 574730 - SV0050
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Let op: aanmeldingen én informatie over de opdracht zijn te vinden bij de Open House 'Inhuur arrestantenzorg', TenderNed kenmerk 574730.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 75241100 Dienstleistungen der Polizei, 79713000 Bewachungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De Opdracht omvat het inhuren van Arrestantenverzorgers. Deze zogenoemde SAS zonder EMVI-procedure is een inkoopmethode waarbij de Politie geen selectie maakt, maar alle aanbieders die voldoen aan de gestelde geschiktheidseisen toelaat naar de volgende fase. Na deze toelatingsfase start de Inschrijvingsfase waarbij toegelaten gegadigden in meerdere rondes vragen kunnen stellen over het programma van eisen en de Overeenkomst. Na beantwoording van deze vragen kunnen de Gegadigden die kunnen en willen voldoen aan de vastgestelde definitieve Aanbestedingsstukken zich aanmelden voor een Overeenkomst met de Politie. Na de Inschrijvingsfase start de Politie op eenheidsniveau met minicompetities. Hierbij staat het de gecontracteerde Opdrachtnemers vrij de keuze te maken tussen wel of niet inschrijven op een minicompetitie en met welke prijs. Let op: Informatie is te vinden bij de Open House procedure 'Inhuur arrestantenzorg', TenderNed kenmerk 574730. De verwachte omvang is afhankelijk van de werkelijke behoefte. De Politie raamt de totale opdrachtwaarde voor de overeenkomsten met de toekomstige opdrachtnemers voor op € 9.000.000, - exclusief btw over een periode van vier jaar.
Interne Kennung: 1
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Inhuur arrestantenzorg
Identificador interno: 574730 - SV0050
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 79710000 Servicios de seguridad
Clasificación adicional (cpv): 75241100 Servicios de policía, 79713000 Servicios de guardias de seguridad
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1