554796-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Reinigung von Abwässerkanälen – Raamovereenkomst reinigen en inspecteren rioolleidingen 2025-2028 Gemeente Westervoort
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst reinigen en inspecteren rioolleidingen 2025-2028 Gemeente Westervoort
Beschreibung: De raamovereenkomst bestaat in hoofdzaak uit Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a. Het reinigen van riolering, rond, eivorm en rechthoekig, b. Het inspecteren van riolering, c. Bijkomende werkzaamheden. conform beschreven in bestek met bijlagen met referentie besteknummer RE000397-WTV
Interne Kennung: T 160617
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90470000 Reinigung von Abwässerkanälen
5. Los
Los: LOT-0000