2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa nowego obiektu Nastawni Gdańsk Główny na dz. Nr ew.10/5, 27/3 obręb 0080 Gdańsk.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn: „Budowa nowego obiektu Nastawni Gdańsk Główny na dz. Nr ew.10/5, 27/3 obręb 0080 Gdańsk” w ramach zadania inwestycyjnego: „Przebudowa, rozbudowa i nadbudowa wraz z rozbiórką istniejącego budynku Posterunku Rewidentów w częściach uznanych za nie posiadające wartości historycznych, artystycznych i naukowych, na cele budowy nastawni Gdańsk Główny wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną oraz zagospodarowaniem terenu, budowa zjazdu i przebudowa zatoki postojowej, budowa odcinka sieci kanalizacji sanitarnej, budowa przyłącza wodociągowego i kanalizacji sanitarnej zgodnie z pozwoleniem na budowę”.
Interne Kennung: SKMMU.086.38.26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: „Budowa nowego obiektu Nastawni Gdańsk Główny na dz. Nr ew. 10/5, 27/3 obręb 0080 Gdańsk”
Beschreibung: Budowa nowego obiektu Nastawni Gdańsk Główny na dz. Nr ew.10/5, 27/3 obręb 0080 Gdańsk w ramach zadania inwestycyjnego: „Przebudowa, rozbudowa i nadbudowa wraz z rozbiórką istniejącego budynku Posterunku Rewidentów w częściach uznanych za nie posiadające wartości historycznych, artystycznych i naukowych, na cele budowy nastawni Gdańsk Główny wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną oraz zagospodarowaniem terenu, budowa zjazdu i przebudowa zatoki postojowej, budowa odcinka sieci kanalizacji sanitarnej, budowa przyłącza wodociągowego i kanalizacji sanitarnej zgodnie z pozwoleniem na budowę”.