55484-2026 - Ergebnis
Tschechien – Industrielle Kücheneinrichtungen – Mephared 2, Hradec Králové – vybavení menzy
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelMephared 2, Hradec Králové – vybavení menzy
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka a montáž technologií včetně kuchyňského a jídelního vybavení pro zařízení společného stravování, a to včetně likvidace obalového materiálu a odpadu a zaškolení personálu.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensJedná se o nadlimitní veřejnou zakázku ve smyslu § 25 zákona č. 134/2016 Sb. o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů, ("ZZVZ"), zadávanou v otevřeném řízení podle § 73 an. ZZVZ ("veřejná zakázka")
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39314000 Industrielle Kücheneinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45421151 Installation von Einbauküchen, 51100000 Installation von elektrischen und mechanischen Einrichtungen, 39221000 Kücheneinrichtungen, 39141000 Küchenmöbel
5. Los
LosLOT-0001
TitelTechnologie
BeschreibungPředmětem této části veřejné zakázky je dodávka a montáž technologií pro zařízení společného stravování podle technické specifikace, a to včetně likvidace obalového materiálu a odpadu a zaškolení personálu.
Interne KennungTechnologie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45421151 Installation von Einbauküchen, 51100000 Installation von elektrischen und mechanischen Einrichtungen, 39221000 Kücheneinrichtungen
Optionen
Beschreibung der OptionenBližší informace stanoví zadávací dokumentace
LosLOT-0002
TitelKuchyňské a jídelní vybavení
BeschreibungPředmětem této části veřejné zakázky je dodávka kuchyňského a jídelního vybavení podle technické specifikace, a to včetně likvidace obalového materiálu a odpadu.
Interne KennungKuchyňské a jídelní vybavení
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39221000 Kücheneinrichtungen, 39141000 Küchenmöbel
Beschreibung der OptionenBližší podrobnosti stanoví zadávací dokumentace.