2. Verfahren
Verfahren
Titel: Roztok pro čištění odpadních vod
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka roztoku pro čištění odpadních vod.
Interne Kennung: SML/0298/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24313120 Sulfate
5. Los
Los: LOT-0003
Beschreibung: Předmětem této části veřejné zakázky je dodávka tekutého směsného přípravku na bázi anorganických solí pro potlačení vláknitého bytnění v aktivačních nádržích, srážení fosforu, s možností aplikace i při teplotách do -25°C, v předpokládaném objemu 3000 tun (slovy tři tisíce tun), včetně dopravy roztoku autocisternou na místo plnění. Musí splňovat požadavek maximální měrné hmotnosti 1450 kg/m3. Požadujeme možnost variabilní změny poměru složek v závislosti na aktuální situaci v aktivačních nádržích. Požadujeme zaručení periodických dodávek v odhadovaném týdenním množství do 125 tun (tj. max. 5 cisteren týdně po 25 tunách) na místo plnění. Zadavatel výslovně upozorňuje, že odebrané množství bude závislé na aktuální potřebě provozu a požaduje proto zaručení flexibility v dodávaném množství - tj. možnost operativní domluvy s dopravcem na konkrétních dodávkách. Výše uvedené množství je tak jen orientační a zadavatel si vyhrazuje právo odebrat předmět plnění v menším objemu, než jak je zde uveden, a to bez jakýchkoliv sankcí ze strany vybraného dodavatele.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Cena bude přepočtena, pokud v průběhu trvání smlouvy na veřejnou zakázku dojde v právě uplynulém kalendářním měsíci k absolutní změně indexu spotřebitelských cen zveřejňovaného Českým statistickým úřadem o více než 3 % oproti indexu v měsíci, kdy smlouva nabyla účinnosti. Jestliže již došlo ke změně ceny v průběhu trvání smlouvy, pak se změna indexu posuzuje oproti hodnotě měsíčního indexu, na základě kterého došlo k předchozí změně ceny. Bude-li absolutní hodnota procentní změny získaná dále uvedeným výpočtem nižší než je uvedeno v čl. 16.5. zadávací dokumentace, výhrada změny cen se neuplatní. V opačném případě dodavatel spočítá míru inflace, bez uzavření dodatku k této smlouvě automaticky změní jednotkovou cenu na základě dále uvedeného výpočtu a o nové ceně vyrozumí objednatele datovou zprávou. Dodavatel je na požádání objednatele povinen doložit formou datové zprávy změnu indexu spotřebitelských cen potvrzením vydaným Českým statistickým úřadem. Nová cena bude účinná od prvního dne měsíce následujícího po měsíci doručení vyrozumění dodavatele podle tohoto článku, a pro objednatele i dodavatele bude závazná do další změny ceny plnění dle tohoto článku. Předpokládaná hodnota částky, o kterou se může cena zakázky v důsledku inflace za celé smluvní období navýšit, činí 5.500.000,- Kč.