2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zestaw oczyszczania gazów wodorowych metodą PSA o zdolności przerobowej surowego gazu 0-10 Nm3/h
Beschreibung: Zestaw oczyszczania gazów wodorowych metodą PSA o zdolności przerobowej surowego gazu 0-10 Nm3/h dla Zamawiającego Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytutu Chemii Przemysłowej imienia profesora Ignacego Mościckiego w Warszawie, ul. Rydygiera 8
Interne Kennung: FL.250.26.2025.GC
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42514000 Maschinen und Geräte zum Filtrieren oder Reinigen von Gasen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Zestaw oczyszczania gazów wodorowych metodą PSA o zdolności przerobowej surowego gazu 0-10 Nm3/h dla Zamawiającego Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytutu Chemii Przemysłowej imienia profesora Ignacego Mościckiego w Warszawie, ul. Rydygiera 8. Dostawa obejmuje transport do bezpośredniego użytkownika oraz , rozładunek, instalację, pierwsze uruchomienie, szkolenie personelu w zakresie obsługi urządzenia oraz dostarczenie wymaganych dokumentów wskazanych w załączniku nr 1 do SWZ oraz załączniku nr 9 do SWZ – PPU.