2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vernieuwbouw MFA Zeemanstraat Assen
Beschreibung: De gemeente Assen realiseert de vernieuwbouw van MFA Zeemanstraat. Het project omvat de gedeeltelijke sloop, renovatie en nieuwbouw van circa 3.528 m² BVO ten behoeve van Kindcentrum Theo Thijssen, kinderopvang, buitenschoolse opvang en het bestuurskantoor van Plateau Assen. De opdracht is verdeeld in een bouwkundig en een installatietechnisch perceel. Circa 3.528 m² BVO
Interne Kennung: 260245-MFA-Zeemanstraat
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 - Bouwkundig
Beschreibung: Het bouwkundig en constructief realiseren van de vernieuwbouw van MFA Zeemanstraat te Assen, inclusief gedeeltelijke sloop, renovatie, nieuwbouw, terreininrichting en coördinatie en afstemming met de installateur(s). De vernieuwbouw heeft een omvang van circa 3.528 m² BVO
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45111100 Abbrucharbeiten
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 – Installatietechnisch
Beschreibung: Het installatietechnisch en werktuigbouwkundig realiseren van de vernieuwbouw van MFA Zeemanstraat, gelegen aan de Zeemanstraat 1 te Assen Een omvang van circa 3.528 m² BVO.
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 45300000 Bauinstallationsarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45330000 Installateurarbeiten