2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przeprowadzenie kursu na prawo jazdy kategorii B ( powiat strzelecko-drezdenecki)
Beschreibung: Szczegółowy przedmiot zamówienia zawarty został w załączniku nr 2 do SWZ oraz w załączniku nr 7 do SWZ
Interne Kennung: ZPL.273.40.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Przedmiotem zamówienia jest: Przeprowadzenie kursu – Prawo jazdy kategorii B (powiat strzelecko-drezdenecki)