554916-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Fertigmahlzeiten – „Furnizarea mâncare preparată” , cod CPV 15894200-3 pentru un număr de 8 unităţi de asistenţă socială din subordinea DGASPC Gorj
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Furnizarea mâncare preparată” , cod CPV 15894200-3 pentru un număr de 8 unităţi de asistenţă socială din subordinea DGASPC Gorj
Beschreibung: Cantități cel mai mic contract subsecvent (1 lună): 11.845 porții Cantități cel mai mare contract subsecvent (3luni): 35.711 porții *Cantități minime acord cadru: 11.845 porții *Cantități maxime acord cadru: 140633 porții **INFORMAŢII SUPLIMENTARE : CONFORM CAIET DE SARCINI ŞI DOCUMENTAŢIE ATAŞATĂ
Interne Kennung: 16
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15894200 Fertigmahlzeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Cantități maxime acord cadru: 140.633 porții pentru o perioada de 12 luni, împărțite astfel -111.690= mâncare preparată aferentă meniurilor a căror alocație de hrană este stabilită potrivit normativelor legale în vigoare în cuantum de -28,829 lei fără TVA, 32,00 lei cu TVA rezidențial, adulți/ copii. -7.665=număr porții aferente meniurilor -mâncare preparată aferentă meniurilor a căror alocație de hrană este stabilită potrivit normativelor legale în vigoare în cuantum de 32,432 lei fără TVA – 36,00 lei cu TVA adulți rezidențial, adulți. -2.186număr porții aferente meniurilor - mâncare preparată aferentă meniurilor a căror alocație de hrană este stabilită potrivit normativelor legale în vigoare în cuantum de 28,829 lei fără TVA, 32,00 lei cu TVA rezidențial, copii 0-3 ani -12.522=număr porții aferente meniurilor -mâncare preparată aferentă meniurilor a căror alocație de hrană este stabilită potrivit normativelor legale în vigoare în cuantum de 28,829 lei fără TVA, 32,00 lei cu TVA , copii centru zi -6.570 =număr porții aferente meniurilor -mâncare preparată copii dizabilități aferentă meniurilor a căror alocație de hrană este stabilită potrivit normativelor legale în vigoare în cuantum de 43,243 lei fără TVA, 48,00 lei cu TVA rezidențial -0= număr porții aferente meniurilor -mâncare preparată copii dizabilități aferentă meniurilor a căror alocație de hrană este stabilită potrivit normativelor legale în vigoare în cuantum de 43,243 lei fără TVA, 48,00 lei cu TVA rezidențial, copii 0-3 ani
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55521200 Auslieferung von Mahlzeiten