554922-2026 - Wettbewerb
Polen – Laborreagenzien – Dostawa odczynników i materiałów zużywalnych wraz z dzierżawą analizatora
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa odczynników i materiałów zużywalnych wraz z dzierżawą analizatora
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników i materiałów zużywalnych wraz z dzierżawą analizatora przez okres 36 miesięcy na potrzeby Laboratorium Analitycznego Powiatowego Centrum Zdrowia Sp. z o.o. w Malborku w podziale na następujące pakiety: Pakiet nr 1 – Dostawa odczynników i materiałów zużywalnych wraz z dzierżawą analizatora do gazometrii. Pakiet nr 2 – Dostawa odczynników i materiałów zużywalnych wraz z dzierżawą analizatora do parametrów krytycznych. Pakiet nr 3 – Dostawa odczynników do oznaczeń z zakresu hematologii i materiałów zużywalnych wraz z dzierżawą analizatora do parametrów hematologicznych.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38434000 Analysatoren
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet nr 1
BeschreibungPakiet nr 1 – Dostawa odczynników i materiałów zużywalnych wraz z dzierżawą analizatora do gazometrii
LosLOT-0002
TitelPakiet nr 3
BeschreibungPakiet nr 3 – Dostawa odczynników do oznaczeń z zakresu hematologii i materiałów zużywalnych wraz z dzierżawą analizatora do parametrów hematologicznych
LosLOT-0003
TitelPakiet nr 2
BeschreibungPakiet nr 2 – Dostawa odczynników i materiałów zużywalnych wraz z dzierżawą analizatora do parametrów krytycznych