2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese openbare aanbesteding beheer en onderhoud van wegen en aanverwante dienstverlening - RIC Methodiek
Beschreibung: De Samenwerkingsorganisatie De Wolden Hoogeveen heeft als doel om het beheer en onderhoud van diverse onderdelen, zoals hieronder benoemd, gezamenlijk met een opdrachtnemer gedurende maximaal 10 jaar (8 + 2 jaar) uit te voeren. Waarbij beide partijen hun kennis en kunde inbrengen. De inhoud van het contract omvat de volgende onderdelen (direct of indirect gelieerd aan de wegen): • Wegenonderhoud • Onkruidbestrijding op alle verharding (uitgezonderd de begraafplaatsen) • Rioleringswerkzaamheden • Civieltechnische kunstwerken (bruggen, beschoeiingen en steigers) • Bermen (veelal 1 á 1,5 meter aansluitend aan rijbaan • Belijning, markeringen en figuratie • Verkeersborden 7.450.000 per jaar
Interne Kennung: Z.530351
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233141 Straßeninstandhaltungsarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten, 45232400 Bauarbeiten für Abwasserkanäle, 45233221 Straßenmarkierungsarbeiten, 50230000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste in Verbindung mit Straßen und anderen Einrichtungen, 77312000 Unkrautjäten, 90480000 Verwaltung von Kanalisationsnetzen und Abwasseranlagen, 90491000 Überprüfung von Abwasserkanälen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Beheer en onderhoud van wegen en aanverwante dienstverlening (RIC-methodiek)
Beschreibung: De Samenwerkingsorganisatie De Wolden Hoogeveen heeft als doel om het beheer en onderhoud van diverse onderdelen, zoals hieronder benoemd, gezamenlijk met een opdrachtnemer gedurende maximaal 10 jaar (8 + 2 jaar) uit te voeren. Waarbij beide partijen hun kennis en kunde inbrengen. De inhoud van het contract omvat de volgende onderdelen (direct of indirect gelieerd aan de wegen): • Wegenonderhoud • Onkruidbestrijding op alle verharding (uitgezonderd de begraafplaatsen) • Rioleringswerkzaamheden • Civieltechnische kunstwerken (bruggen, beschoeiingen en steigers) • Bermen (veelal 1 á 1,5 meter aansluitend aan rijbaan • Belijning, markeringen en figuratie • Verkeersborden
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34992200 Verkehrsschilder, 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten, 45232400 Bauarbeiten für Abwasserkanäle, 45233221 Straßenmarkierungsarbeiten, 45233229 Instandhaltung von Seitenstreifen, 50230000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste in Verbindung mit Straßen und anderen Einrichtungen, 77312000 Unkrautjäten, 90480000 Verwaltung von Kanalisationsnetzen und Abwasseranlagen, 90491000 Überprüfung von Abwasserkanälen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Samenwerkingsorganisatie De Wolden Hoogeveen sluit één MAP af met één inschrijver. Deze inschrijver kan optreden als zelfstandig leverancier of als combinatie/consortium van meerdere partijen. De initiële looptijd van de MAP bedraagt acht (8) jaar, met een optie tot verlenging van maximaal twee (2) keer één (1) jaar. De totale maximale looptijd van de overeenkomst komt daarmee op tien (10) jaar. De Workout- en Touchdown-periodes (stap 4 en 5 van het RIC-proces) zijn dan reeds doorlopen en maken geen onderdeel uit van deze looptijd.
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: Z.530351
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45233141 Trabajos de mantenimiento de carreteras
Clasificación adicional (cpv): 45220000 Obras de ingeniería y trabajos de construcción, 45232400 Obras de alcantarillado, 45233221 Trabajos de pintura de la superficie de la calzada, 50230000 Servicios de reparación, mantenimiento y servicios asociados relacionados con carreteras y otros equipos, 77312000 Servicios de desbrozo, 90480000 Servicios de gestión de alcantarillados, 90491000 Servicios de inspección de alcantarillas
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Clasificación adicional (cpv): 34992200 Pancartas de señalización, 45220000 Obras de ingeniería y trabajos de construcción, 45232400 Obras de alcantarillado, 45233221 Trabajos de pintura de la superficie de la calzada, 45233229 Mantenimiento de arcenes, 50230000 Servicios de reparación, mantenimiento y servicios asociados relacionados con carreteras y otros equipos, 77312000 Servicios de desbrozo, 90480000 Servicios de gestión de alcantarillados, 90491000 Servicios de inspección de alcantarillas
Opciones: