55493-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Computeranlagen und Zubehör – Leveren van Hardware
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leveren van Hardware
Beschreibung: ROC Mondriaan wenst middels deze aanbesteding met drie leverancier die de beste prijs-kwaliteitverhouding hebben ingediend, een raamovereenkomst af te sluiten voor hardware. Onder hardware verstaan wij: werkstations, laptops, tablets, beeldschermen, mobiele telefoons, alle aanverwante randapparatuur (ook wel end-user devices). Momenteel bestaat de hardware van ROC Mondriaan uit verschillende A-merk modellen, met name DELL en HP. Doelstellingen Het aanbod van inschrijver dient bij te dragen aan de realisatie van de volgende doelstellingen die de aanbestedende dienst heeft opgesteld: • Tevreden eindgebruikers • Kwalitatief goede hardware • Simpel bestelproces • Goede service voor garantie en gebreken • Duidelijke rapportages • Actuele CMDB lijst • Hoge leverbetrouwbaarheid • Een transparante samenwerking • Een adviserende partner Expliciet buiten de scope van deze aanbesteding vallen onder andere: • Aanschaf van servers/storage • Aanschaf van interactieve schermen • Aanschaf van va Zie Deel A Beschrijvend document.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Leveren van Hardware Zie deel A
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nvt