554949-2025 - Ergebnis
Tschechien – Labormöbel – Dynamický nákupní systém na dodávku a montáž kovového nábytku pro FN Olomouc
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDynamický nákupní systém na dodávku a montáž kovového nábytku pro FN Olomouc
BeschreibungPředmětem zadávacího řízení je zavedení DNS pro zadávání veřejných zakázek v DNS na dodávku a montáž kovovového nábytku pro jednotlivé kliniky, oddělení a pracoviště FN Olomouc. Dynamickým nákupním systémem se rozumí plně elektronické řízení pro běžné nákupy dle provozních potřeb zadavatele. Zavedení DNS nezavazuje dodavatele k jeho využívání při zadávání veřejných zakázek na daný předmět plnění. Cílem zadavatele je disponovat širokým okruhem dodavatelů, kteří budou vyzýváni k podávání nabídek na realizaci jednotlivých dílčích veřejných zakázek a zajistit tak po dobu trvání DNS průběžné zadávání veřejných zakázek na dodávku a montáž kovového nábytku tak, aby byla zajištěna maximální efektivita vynaložených finančních prostředků a spolehlivost realizovaných dodávek. DNS není rozdělen do kategorií ve smyslu ustanovení § 138 odst. 1 ZZVZ.
Interne KennungVZ-2025-000721
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39180000 Labormöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33930000 Einrichtung für den Obduktionssaal, 33192340 Möbel für OP-Säle, außer Tischen, 39151100 Regalanlagen, 39122100 Vorratsschränke, 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke
5. Los
LosLOT-0001