2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie kompleksowych usług pralniczych wraz z leasingiem bielizny szpitalnej i operacyjnej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowych usług pralniczych wraz z leasingiem bielizny szpitalnej i operacyjnej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z wymaganymi parametrami, jak również zapotrzebowaniem ilościowym precyzuje załącznik nr 2 do SWZ – Formularz cenowy oraz załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98310000 Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 98311000 Abholdienst für Wäsche
5. Los
Los: LOT-0001