See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Koszenie traw i chwastów z pasów drogowych dróg wojewódzkich administrowanych przez Zarząd Dróg Wojewódzkich w Lublinie, Rejon Dróg Wojewódzkich w Lublinie z/s w Bychawie
Beschreibung: 1. Zamówienie obejmuje: Koszenie traw i chwastów z pasów drogowych dróg wojewódzkich administrowanych przez Zarząd Dróg Wojewódzkich w Lublinie, Rejon Dróg Wojewódzkich w Lublinie z/s w Bychawie: Zadanie Nr I – Nr 822 w m. Długie i Wólka, Nr 835a w m. Elizówka, Nr 874 – odc. od węzła „Lublin Sławinek” do granicy m. Lublin Zadanie Nr II – Nr 833 (odc. Mikuszewskie - Kraśnik), Nr 848, odc. węzeł „Kraśnik Północ” - skrzyżowanie do m. Słodków I Zadanie Nr III – Nr 747, 809, 809a, 827, 828, 830, 833, 848 odc. odc. m. Zdrapy - węzeł „Kraśnik Północ” oraz odc. skrzyżowanie do m. Słodków I – Modliborzyce Zadanie Nr IV – Nr 834, 835, 836, 842, 848 odc. Strzeszkowice – m. Zdrapy. 2. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych na poszczególne zadania z zachowaniem pełnego zakresu usług. Ofertę można złożyć na jedno lub kilka zadań. 3. Maksymalny termin wykonania zamówienia: 180 dni od daty podpisania umowy, z zastrzeżeniem: Zadanie Nr I, II Zamawiający do dnia 30.05.2026 r. zawiadomi Wykonawcę telefonicznie lub e-mailem o terminie rozpoczęcia pierwszego koszenia. Szczegółowe terminy wykonania koszeń dla zadania Nr I i II będą określane każdorazowo w późniejszych dyspozycjach Zamawiającego w zależności od faktycznych potrzeb i zgodnie z wymaganiami specyfikacji technicznej z uwzględnieniem terminów na wykonanie określonych w Warunkach wykonania koszenia i zawartej umowie. Zadania Nr III, IV - I koszenie – Zamawiający do dnia 30.05.2026 r. zawiadomi Wykonawcę faxem, e-mailem o terminie rozpoczęcia koszenia. Termin wykonania zamówienia - 45 dni od daty protokolarnego przekazania pasa drogowego. - II koszenie – Zamawiający do dnia 15.08.2026 r. zawiadomi Wykonawcę faxem, e-mailem o terminie rozpoczęcia koszenia. Termin wykonania zamówienia - 45 dni od daty protokolarnego przekazania pasa drogowego. - III koszenie – Zamawiający do dnia 20.10.2026 r. zawiadomi Wykonawcę faxem, e-mailem o terminie rozpoczęcia koszenia. Termin wykonania zamówienia - 45 dni od daty protokolarnego przekazania pasa drogowego. 4. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), dalej „RODO”, informuję, że: -Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Dyrektor ZDW w Lublinie, ul. Bohdana Dobrzańskiego 3, 20-262 Lublin, - Z inspektorem danych osobowych Zarządu Dróg Wojewódzkich w Lublinie można skontaktować się za pomocą e-maila: (iod@zdw.lublin.pl). Szczegółowe informacje dotyczące RODO znajdują się w dokumentacji zamówienia. 5. Zamawiający, zgodnie z art. 139 ust. 1 ustawy PZP najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełnienia warunków udziału w postępowaniu. 6. Zamawiający zgodnie z art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych przewiduje możliwość dokonania zmiany umowy określonych szczegółowo w projekcie umowy. 7. Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest wniesienie wadium w wysokości: - dla Zadania Nr 1 – 900,00 zł (słownie złotych: dziewięćset 00/100) - dla Zadania Nr 2 – 1 000,00 zł (słownie złotych: jeden tysiąc 00/100) - dla Zadania Nr 3 – 3 000,00 zł (słownie złotych: trzy tysiące 00/100) - dla Zadania Nr 4 – 3 500,00 zł (słownie złotych: trzy tysiące pięćset 00/100) Szczegółowe wymagania dotyczące wniesienia wadium zawiera dokumentacja przetargowa. 8. Zamawiający nie wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy. 9. Wykonawca jest związany ofertą do dnia 06.06.2026 r.
Vorherige Bekanntmachung: 92317-2026
Interne Kennung: R4.ST.372.5.2026.ac
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamówienie publiczne w trybie przetargu nieograniczonego o którym mowa w art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 ze zm.)
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77312000 Unkrautjäten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie Nr I – na terenie działania Obwodu Drogowego w Krzczonowie i Bełżycach, drogi wojewódzkie Nr 822 w m. Długie i Wólka, Nr 835a w m. Elizówka, Nr 874 - odcinek od węzła „Lublin Sławinek” do granicy m. Lublin
Beschreibung: Maksymalna ilość usług (długość określona jednostronnie w km) wynosi: A. Zadanie Nr I – drogi wojewódzkie Nr 822 w m. Długie i Wólka, Nr 835a w m. Elizówka, Nr 874 – odc. od węzła „Lublin Sławinek” do granicy m. Lublin: 1. Nr 822 w m. Długie i Wólka 1) I koszenie: - przy zmiennej szerokości (wg przedmiaru) – 1,563 km 2) II koszenie: - przy zmiennej szerokości (wg przedmiaru) – 1,563 km 3) III koszenie – objęte prawem opcji - przy zmiennej szerokości (wg przedmiaru) – 1,563 km 4) IV koszenie – objęte prawem opcji - przy zmiennej szerokości (wg przedmiaru) – 1,563 km 2. Nr 835a w m. Elizówka 1) I koszenie: - przy zmiennej szerokości (wg przedmiaru) – 69 695 m2 2) II koszenie: - przy zmiennej szerokości (wg przedmiaru) – 69 695 m2 3) III koszenie – objęte prawem opcji - przy zmiennej szerokości (wg przedmiaru) – 69 695 m2 4) IV koszenie – objęte prawem opcji - przy zmiennej szerokości (wg przedmiaru) – 69 695 m2 3. Nr 874 – odc. od węzła „Lublin Sławinek” do granicy m. Lublin 1) I koszenie: - przy zmiennej szerokości (wg przedmiaru) – 1,497 km, 11 724 m2 2) II koszenie: - przy zmiennej szerokości (wg przedmiaru) – 1,497 km, 11 724 m2 3) III koszenie – objęte prawem opcji - przy zmiennej szerokości (wg przedmiaru) – 1,497 km, 11 724 m2 4) IV koszenie – objęte prawem opcji - przy zmiennej szerokości (wg przedmiaru) – 1,497 km, 11 724 m2 Minimalna ilość koszeń – I i II koszenie pasa drogowego. Zamawiający zastrzega sobie prawo zmniejszenia ilości koszenia m2 i km na szerokości pasa drogowego.
Interne Kennung: R4.ST.372.5.2026.ac - zad. 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie Nr II – na terenie Obwodu Drogowego w Bełżycach, droga wojewódzka Nr 833 (odc. Mikuszewskie – Kraśnik), droga wojewódzka Nr 848 odc. węzeł „Kraśnik Północ” - skrzyżowanie do m. Słodków I
Beschreibung: Maksymalna ilość usług (długość określona jednostronnie w km) wynosi: B. Zadanie Nr II – droga Nr 833 (odc. Mikuszewskie – Kraśnik), droga wojewódzka Nr 848, odc. węzeł „Kraśnik Północ” - skrzyżowanie do m. Słodków I 1) I koszenie pasa drogowego: - przy zmiennej szerokości (wg przedmiaru) – 34,695 km 2) II koszenie pasa drogowego: - przy zmiennej szerokości (wg przedmiaru) – 34,695 km 3) III koszenie pasa drogowego – objęte prawem opcji - przy zmiennej szerokości (wg przedmiaru) – 34,695 km 4) IV koszenie pasa drogowego – objęte prawem opcji - przy zmiennej szerokości (wg przedmiaru) – 34,695 km Minimalna ilość koszeń – I i II koszenie pasa drogowego. Zamawiający zastrzega sobie prawo zmniejszenia ilości koszenia km na szerokości pasa drogowego.
Interne Kennung: R4.ST.372.5.2026.ac - zad. 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie Nr III – na terenie Obwodu Drogowego w Bełżycach, drogi wojewódzkie Nr 747, 809, 809a, 827, 828, 830, 833, 848 odc. m. Zdrapy - węzeł „Kraśnik Północ” oraz odc. skrzyżowanie do m. Słodków I – Modliborzyce
Beschreibung: Maksymalna ilość usług (długość określona jednostronnie w km) wynosi: C. Zadanie Nr III – drogi wojewódzkie Nr 747, 809, 809a, 827, 828, 830, 833, 848 odc. m. Zdrapy - węzeł „Kraśnik Północ” oraz odc. skrzyżowanie do m. Słodków I – Modliborzyce 1) I koszenie: - przy zmiennej szerokości (wg przedmiaru) – 204,907 km 2) II koszenie: - przy zmiennej szerokości (wg przedmiaru) – 204,907 km 3) III koszenie pasa drogowego – objęte prawem opcji - przy zmiennej szerokości (wg przedmiaru) – 204,907 km Minimalna ilość koszeń – I i II koszenie pasa drogowego. Zamawiający zastrzega sobie prawo zmniejszenia ilości koszenia km na szerokości pasa drogowego. Przy I i III koszeniu Zamawiający nie przewiduje koszenia zbiorników w lokalizacji zgodnej z przedmiarem usług (droga Nr 747, 809a), przy wycenie prac Wykonawca winien to uwzględnić. Zbiorniki należy wykosić w trakcie wykonywania II koszenia.
Interne Kennung: R4.ST.372.5.2026.ac - zad. 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie Nr IV – na terenie działania Obwodu Drogowego w Krzczonowie, drogi wojewódzkie Nr 834, 835, 836, 842, 848 odc. Strzeszkowice – m. Zdrapy
Beschreibung: Maksymalna ilość usług (długość określona jednostronnie w km) wynosi: D. Zadanie Nr IV – drogi wojewódzkie Nr 834, 835, 836, 842, 848 odc. Strzeszkowice – m. Zdrapy I koszenie: - przy zmiennej szerokości (wg przedmiaru) – 262,579 km II koszenie: - przy zmiennej szerokości (wg przedmiaru) – 262,579 km III koszenie – objęte prawem opcji - przy zmiennej szerokości (wg przedmiaru) – 262,579 km Minimalna ilość koszeń – I i II koszenie pasa drogowego. Zamawiający zastrzega sobie prawo zmniejszenia ilości koszenia km na szerokości pasa drogowego.
Interne Kennung: R4.ST.372.5.2026.ac - zad. 4