See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leerlingen- en Jeugdwetvervoer 2025-2029
Beschreibung: De Opdracht omvat het uitvoeren van een gedeelte van het leerlingen- en jeugdwetvervoer voor vijf gemeenten (Delft, Midden-Delfland, Pijnacker-Nootdorp, Rijswijk en Westland) en heeft als ingangsdatum 1augustus 2025. De Contractant verzorgt naast het vervoer ook de planning, registratie, klachtafhandeling, het verschaffen van informatie aan ouders/verzorgers/overige betrokkenen en de Gemeenten, conform het Programma van Eisen De opdracht is onderverdeeld in 5 percelen. Per perceel wordt er een raamovereenkomst aangegaan met één opdrachtnemer. Leerlingenvervoer van totaal 287 leerlingen verspreid over 4 percelen Jeugdwetvervoer van totaal 165 jeugdigen (leeftijd vanaf 5 jaar)
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Er is gekozen voor de openbare procedure, omdat naar verwachting het aantal inschrijvende partijen laag is.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60120000 Taxiverkehr, 60140000 Bedarfspersonenbeförderung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 - Rotterdam en omgeving
Beschreibung: Postcode: 2991, 2992, 3000 t/m 3089, 3100 t/m 3125, 3130 t/m 3138 60 leerlingen
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De raamovereenkomst wordt aangegaan voor de periode 1 augustus 2025 tot en met 31 juli 2027. De raamovereenkomst heeft een optie tot eenzijdige verlenging (onder gelijkblijvende voorwaarden) door de Gemeente van één (1)-maal twee (2) jaar
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 5 - Den Haag 1
Beschreibung: Postcode: 2490 t/m 2540, 2545 t/m 2597 en huidig 4543VS 136 leerlingen
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 7 - Noordwijk, Oegstgeest en omgeving
Beschreibung: Postcode: 2200, 2201, 2202, 2203, 2204, 2341, 2342, 2343, 2352 13 leerlingen
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Perceel 8 - Rijswijk / Den Haag 2
Beschreibung: Postcode: 2280 t/m 2289, 2541, 2542, 2543 (exclusief 2543VS), 2544 78 leerlingen
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Perceel 11 - Jeugdigen vanaf 5 jaar
Beschreibung: Nederland 165 jeugdigen
Interne Kennung: 5