See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usluga redovitog popravka - kontrolni pregled KP6 na dva dizel motorna vlaka serije 7122
Beschreibung: Predmet nabave je usluga redovitog popravka - kontrolnog pregleda KP6 na dva dizel motorna vozila serije 7122 (dalje: Usluga). Uslugu je potrebno obaviti sukladno Zakonu o sigurnosti i interoperabilnosti željezničkog sustava (NN 63/20) i Uputi za održavanje vučnih vozila u vlasništvu HŽ Putničkog prijevoza d.o.o (SV 28/2023, 11/2024 i 10/2025). Predmet usluge je ugovaranje funkcije nositelja izvođenja održavanja za dva dizel motorna vlaka serije 7122 kojom se provodi potrebno tehničko održavanje željezničkog vozila (dizel motornog vlaka) ili njegovih dijelova, uključujući dokumentaciju o puštanju u uporabu. Usluga održavanja obavlja se sukladno Uputi za održavanje vučnih vozila u vlasništvu HŽ Putničkog prijevoza d.o.o. (SV 28/2023; 11/2024, 10/2025) i to dijelu koji se odnosi na obavljanje preventivnog održavanja, redovitog popravka – kontrolnog pregleda šeste razine na dva dizel motorna vlaka serije 7122 za koje je HŽ Putnički prijevoza d.o.o. upisan kao Subjekt nadležan za održavanje (ECM) u registru željezničkih vozila (EVR) koji se vodi pri Agenciji za sigurnost željezničkog prometa, odnosno Agenciji Europske unije za željeznice (ERA). Preventivno održavanje redoviti popravak - kontrolni pregled šeste razine (KP6) izvršava se na temelju dokumenta „Opis usluge redovnog popravaka KP6 na DMV serije 7122“ koji je kao prilog VII. sastavni dio ove dokumentacije o nabavi. Na temelju Opisa usluge redovnog popravaka KP6 na DMV serije 7122 (Prilog VII.) gospodarski subjekt je dužan u roku od 30 (trideset) dana od nastanka ugovornog odnosa izraditi tehnički opis dizel motornih vlakova (DMV-a) serije 7122 sa svim novo ugrađenim sklopovima te isti dostaviti na ovjeru kod Naručitelja.
Interne Kennung: 22-VV/26
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: Pregovarački postupak bez prethodne objave poziva na nadmetanje
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50220000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste in Verbindung mit Eisenbahnen und anderen Ausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0000