2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém na dodávky zdravotnického spotřebního materiálu pro gastroenterologickou ambulanci
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek, které budou zadávány v DNS, je spotřební materiál pro gastroenterologickou ambulanci a to např.: - Endoskopické příslušenství - Bioptické kleště - Polypektomické klipy - Injektory - Hemostatické klipy - Hemostatické gely - ERCP materál
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141127 Resorbierbare blutstillende Einlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Dynamický nákupní systém na dodávky zdravotnického spotřebního materiálu pro gastroenterologickou ambulanci