See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: IT systeem t.b.v. asbestsanering
Beschreibung: De oorspronkelijk opdracht behelst het bouwen van een IT-instrument ten behoeve van de regelgeving omtrent asbestsanering. Naar aanleiding van nieuwe regelgeving uit Europa die de bescherming van werknemers tegen de risico’s van blootstelling aan asbest op het werk regelt, dient de reeds ontwikkelde tool verder aangepast te worden (EU-richtlijn 2023/2668 is een wijziging van de bestaande EU-richtlijn 2009/148/EC) dan eerst werd voorzien. Er heeft onderzoek plaatsgevonden waarin het volgende aan bod is gekomen: 1. Vaststelling wat de gevolgen zijn van de EU-richtlijn op SMART-ns; 2. Vastlegging noodzakelijke acties om SMART-ns compliant te maken met de richtlijn; 3. Keuzes welke gebruikersinput worden meegenomen. De uitkomsten van de onderzoeksfase maken duidelijk dat de tool aanpassing behoeft voordat zij in de praktijk werkbaar zal zijn. Het niet verrichten van het meerwerk maakt dat het oorspronkelijke resultaat van de opdracht niet wordt behaald. Laatste uitgevoerde meerwerkovereenkomst heeft een waarde van € 335.000,- Totaal bedrag Overeenkomst + alle wijzigingen ex btw. is € 2.328.290,- exclusief btw.
Interne Kennung: 201865005.011.008
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: Dit is alleen een bekendmaking, er is geen mogelijkheid tot het indienen van een inschrijving.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De oorspronkelijk opdracht behelst het bouwen van een IT-instrument ten behoeve van de regelgeving omtrent asbestsanering. Naar aanleiding van nieuwe regelgeving uit Europa die de bescherming van werknemers tegen de risico’s van blootstelling aan asbest op het werk regelt, dient de reeds ontwikkelde tool verder aangepast te worden (EU-richtlijn 2023/2668 is een wijziging van de bestaande EU-richtlijn 2009/148/EC) dan eerst werd voorzien. Er heeft onderzoek plaatsgevonden waarin het volgende aan bod is gekomen: 1. Vaststelling wat de gevolgen zijn van de EU-richtlijn op SMART-ns; 2. Vastlegging noodzakelijke acties om SMART-ns compliant te maken met de richtlijn; 3. Keuzes welke gebruikersinput worden meegenomen. De uitkomsten van de onderzoeksfase maken duidelijk dat de tool aanpassing behoeft voordat zij in de praktijk werkbaar zal zijn. De tool maakt een essentieel onderdeel uit van de aanpassing van de arboregelgeving naar meer risicogerichtheid. Het niet verrichten van het meerwerk maakt dat het oorspronkelijke resultaat van de opdracht niet wordt behaald. € 335.000,-
Interne Kennung: 1
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: IT systeem t.b.v. asbestsanering
Identificador interno: 201865005.011.008
Tipo de procedimiento: Negociado sin convocatoria de licitación previa
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 48000000 Paquetes de software y sistemas de información
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1