554989-2026 - Wettbewerb
Kroatien – Medizinische Verbrauchsartikel – Potrošni materijali za transfuzijsku dijagnostiku
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Potrošni materijali za transfuzijsku dijagnostiku
Beschreibung: Predmet nabave je potrošni materijali za transfuzijsku dijagnostiku, sukladno tehničkim specifikacijama, navedenim u Troškovniku i prema ovoj dokumentacijom o nabavi. Predmet nabave se isporučuje sukcesivno, prema zahtjevu za isporuku Naručitelja i dostavlja na mjesta isporuke, sukladno ponudi ponuditelja, u roku koji ne može biti duži od 5 kalendarskih dana od dana slanja zahtjeva za isporuku. U krajnjem roku izvršenja moraju biti izvršene sve ugovorne obveze Ugovaratelja. Roba se smatra isporučenom a Ugovorna obveza izvršena trenutkom predaje robe i uređene popratne dokumentacije nabave Naručitelju. Početak isporuke je određen Ugovorom o javnoj nabavi. Ugovor se zaključuje na period od 12 mjeseci. Naručitelj ima sklopljene Ugovore za nabavu predmetne robe u trajanju do 31.8.2026. godine, osim grupe 5. koji je sklopljen na period do 6.10.2026. godine. Njihovim istekom započinje isporuka po Ugovorima koji će se sklopiti temeljem ovog postupka javne nabave. Količina predmeta nabave je okvirna, utvrđena Troškovnikom, po procijenjenim količinama te će se nabavljati sukcesivno, prema dinamici utvrđenoj zahtjevima za isporuku Naručitelja. Naručitelj će kupovati robu prema svojim stvarnim potrebama te nije obvezan kupiti cjelokupnu okvirnu količinu navedenu u Troškovniku. Stvarno nabavljena količina predmeta nabave, na temelju sklopljenog Ugovora, može biti veća ili manja od okvirne količine, sukladno Naručiteljevim potrebama i osiguranim financijskim sredstvima. Obveze Ugovaratelje, primarno ali ne isključivo, vezane za izvršavanje Ugovora u odnosu na uređaje koje daju besplatno na korištenje, za grupe 1., 2., 3. i 4., su navedene u obrascu Troškovnika. Otpremnica za robu, za grupe 1., 2., 3. i 4., se sastoji iz dva dijela. U prvom se navode nazivi testova i cijene testova, identične onima iz ponudbenog Troškovnika (za koje Ugovaratelj ispostavlja račun) – GLAVNA ISPORUKA. U drugom dijelu otpremnice se navode svi artikli koji se dostavljaju u svrhu izvršenja ugovornih obveza, a koji se dostavljaju bez naknade (uključeni u cijenu testa) – SPOREDNA ISPORUKA. Naručitelj i Ugovaratelj sklapaju Ugovor o ustupanju na korištenje bez naknade za svaki uređaj koji se predaje na korištenje. Po sklapanju Ugovora, Ugovaratelj je obvezan pisanim putem izvijestiti Naručitelja o datumu isporuke uređaja, najmanje 3 dana prije dana isporuke. Svi isporučeni medicinski proizvodi moraju biti na tržištu, odnosno u prometu, u Republici Hrvatskoj, odnosno, moraju ispunjavati bitne zahtjeve, imati ocjenu suglasnosti i označeni oznakom "CE", u skladu s odredbama Zakona o medicinskim proizvodima (NN 76/13.).
Interne Kennung: 29/26.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Grupa 1.
Interne Kennung: 29/26.-1
Los: LOT-0002
Titel: Grupa 2.
Interne Kennung: 29/26.-2
Los: LOT-0003
Titel: Grupa 3.
Interne Kennung: 29/26.-3
Los: LOT-0004
Titel: Grupa 4.
Interne Kennung: 29/26.-4
Los: LOT-0005
Titel: Grupa 5.
Interne Kennung: 29/26.-5