See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: SUKCESYWNE DOSTAWY WYROBÓW MEDYCZNYCH RÓŻNEGO RODZAJU NA POTRZEBY ODDZIAŁU KARDIOLOGII I ANGIOLOGII INTERWENCYJNEJ DO LOKALIZACJI W WEJHEROWIE
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są SUKCESYWNE DOSTAWY WYROBÓW MEDYCZNYCH RÓŻNEGO RODZAJU NA POTRZEBY ODDZIAŁU KARDIOLOGII I ANGIOLOGII INTERWENCYJNEJ DO LOKALIZACJI W WEJHEROWIE w 37 zadaniach. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: D25C/251/N/41-94rj/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33123220 Ausrüstung für Koronarangiografie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141641 Sonden, 33111710 Angiografie-Ausstattung, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 33111730 Angioplastie-Ausstattung, 33184300 Herzprothesen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1 – Zestaw prowadników do pomiarów FFR oraz sond do wewnątrznaczyniowej ultrasonografii (IVUS) wraz z dzierżawą konsoli
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy zestawów prowadników do pomiarów FFR oraz sond do wewnątrznaczyniowej ultrasonografii (IVUS) wraz z dzierżawą konsoli do lokalizacji: - 84-200 Wejherowo, ul. dr. A. Jagalskiego 10 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: ZADANIE 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje prawo opcji. Zasady skorzystania z prawa opcji opisane zostały szczegółowo w załączniku nr 5 do SWZ (Projekt Umowy)
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2 – Sonda do optycznej koherentnej tomografii tętnic wieńcowych (OCT) i prowadniki do pomiaru cząstkowej rezerwy przepływu wraz z dzierżawą aparatów do OCT
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy sond do optycznej koherentnej tomografii tętnic wieńcowych (OCT) i prowadników do pomiaru cząstkowej rezerwy przepływu wraz z dzierżawą aparatów do OCT do lokalizacji: - 84-200 Wejherowo, ul. dr. A. Jagalskiego 10 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: ZADANIE 2
Haupteinstufung (cpv): 33141641 Sonden
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3 – Cewniki diagnostyczne standardowe oraz prowadniki diagnostyczne i sztywne razem z koszulką
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy cewników diagnostycznych standardowych oraz prowadników diagnostycznych i sztywnych razem z koszulką do lokalizacji: - 84-200 Wejherowo, ul. dr. A. Jagalskiego 10 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: ZADANIE 3
Haupteinstufung (cpv): 33111710 Angiografie-Ausstattung
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4 – Zestawy do koronarografii, PTCA i zabiegów strukturalnych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy zestawów do koronarografii, PTCA i zabiegów strukturalnych do lokalizacji: - 84-200 Wejherowo, ul. dr. A. Jagalskiego 10 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: ZADANIE 4
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5 – Zestaw introducerów do tętnicy promieniowej i tętnicy udowej z zestawem uciskowym
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy zestawów introducerów do tętnicy promieniowej i tętnicy udowej z zestawem uciskowym do lokalizacji: - 84-200 Wejherowo, ul. dr. A. Jagalskiego 10 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: ZADANIE 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie 6 – Cewniki balonowe do zmian trudnych i CTO oraz wysokociśnieniowe do postdylatacji
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy cewników balonowych do zmian trudnych i CTO oraz wysokociśnieniowych do postdylatacji do lokalizacji: - 84-200 Wejherowo, ul. dr. A. Jagalskiego 10 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: ZADANIE 6
Haupteinstufung (cpv): 33111730 Angioplastie-Ausstattung
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie 7 – Cewniki balonowe typu semi-compliant i non-compliant oraz stenty wieńcowe kobaltowo-chromowe pokryte lekiem antyproliferacyjnym
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy cewników balonowych typu semi-compliant i non-compliant oraz stentów wieńcowych kobaltowo-chromowych pokrytych lekiem antyproliferacyjnym do lokalizacji: - 84-200 Wejherowo, ul. dr. A. Jagalskiego 10 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: ZADANIE 7
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie 8 – Cewniki przedłużające i stenty wieńcowe platynowo-chromowe
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy cewników przedłużających i stentów wieńcowych platynowo-chromowych do lokalizacji: - 84-200 Wejherowo, ul. dr. A. Jagalskiego 10 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: ZADANIE 8
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie 9 – Zestaw cewników diagnostycznych i prowadzących dedykowanych dla dostępu promieniowego oraz mikrocewników
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy zestawów cewników diagnostycznych i prowadzących dedykowanych dla dostępu promieniowego oraz mikrocewników do lokalizacji: - 84-200 Wejherowo, ul. dr. A. Jagalskiego 10 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: ZADANIE 9
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie 10 – Prowadniki do rekanalizacji CTO, prowadniki specjalne do CTO, prowadniki do kolaterali
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy prowadników do rekanalizacji CTO, prowadników specjalnych do CTO, prowadników do kolaterali do lokalizacji: - 84-200 Wejherowo, ul. dr. A. Jagalskiego 10 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: ZADANIE 10
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie 11 – Mikrocewniki do CTO
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy mikrocewników do CTO do lokalizacji: - 84-200 Wejherowo, ul. dr. A. Jagalskiego 10 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: ZADANIE 11
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie 12 – Cewniki balonowe do zmian trudnych i stenty pozwalające skrócić podwójną terapię przeciwpłytkową do 1 miesiąca
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy cewników balonowych do zmian trudnych i stentów pozwalających skrócić podwójną terapię przeciwpłytkową do 1 miesiąca do lokalizacji: - 84-200 Wejherowo, ul. dr. A. Jagalskiego 10 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: ZADANIE 12
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie 13 – Cewniki balonowe do kontrapulsacji wewnątrzaortalnej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy cewników balonowych do kontrapulsacji wewnątrzaortalnej do lokalizacji: - 84-200 Wejherowo, ul. dr. A. Jagalskiego 10 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: ZADANIE 13
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie 14 – System do zamykania uszka lewego przedsionka z koszulką i prowadnikiem
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy systemów do zamykania uszka lewego przedsionka z koszulką i prowadnikiem do lokalizacji: - 84-200 Wejherowo, ul. dr. A. Jagalskiego 10 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: ZADANIE 14
Haupteinstufung (cpv): 33184300 Herzprothesen
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie 15 – System do zamykania uszka lewego przedsionka razem z systemem dostępu wraz z dzierżawą generatora
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy systemów do zamykania uszka lewego przedsionka razem z systemem dostępu wraz z dzierżawą generatora do lokalizacji: - 84-200 Wejherowo, ul. dr. A. Jagalskiego 10 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: ZADANIE 15
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie 16 – System do zamykania nieprawidłowej komunikacji międzyprzedsionkowej i międzykomorowej oraz otworu owalnego razem z systemem wprowadzającym i balonem wymiarującym
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy systemów do zamykania nieprawidłowej komunikacji międzyprzedsionkowej i międzykomorowej oraz otworu owalnego razem z systemem wprowadzającym i balonem wymiarującym do lokalizacji: - 84-200 Wejherowo, ul. dr. A. Jagalskiego 10 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: ZADANIE 16
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie 17 – Okludery dodatkowe, do zamykania przetrwałego otworu owalnego i do powiększenia mikrokrążenia mięśnia sercowego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy okluderów dodatkowych, do zamykania przetrwałego otworu owalnego i do powiększenia mikrokrążenia mięśnia sercowegodo lokalizacji: - 84-200 Wejherowo, ul. dr. A. Jagalskiego 10 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: ZADANIE 17
Los: LOT-0018
Titel: Zadanie 18 – Prowadniki i cewniki do aterektomii rotacyjnej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy prowadników i cewników do aterektomii rotacyjnej do lokalizacji: - 84-200 Wejherowo, ul. dr. A. Jagalskiego 10 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: ZADANIE 18
Los: LOT-0019
Titel: Zadanie 19 – Cewniki balonowe do walwuloplastyki aortalnej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy cewników balonowych do walwuloplastyki aortalnej do lokalizacji: - 84-200 Wejherowo, ul. dr. A. Jagalskiego 10 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: ZADANIE 19
Los: LOT-0020
Titel: Zadanie 20 – Pętle do usuwania ciał obcych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy pętli do usuwania ciał obcych do lokalizacji: - 84-200 Wejherowo, ul. dr. A. Jagalskiego 10 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: ZADANIE 20
Los: LOT-0021
Titel: Zadanie 21 – Cewniki balonowe, w tym tnące, do zabiegów wieńcowych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy cewników balonowych, w tym tnących, do zabiegów wieńcowych do lokalizacji: - 84-200 Wejherowo, ul. dr. A. Jagalskiego 10 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: ZADANIE 21
Los: LOT-0022
Titel: Zadanie 22 – Zestaw do aterektomii metodą litotrypsji wraz z dzierżawą kompatybilnego generatora i kabla łączącego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy zestawów do aterektomii metodą litotrypsji wraz z dzierżawą kompatybilnego generatora i kabla łączącego do lokalizacji: - 84-200 Wejherowo, ul. dr. A. Jagalskiego 10 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: ZADANIE 22
Los: LOT-0023
Titel: Zadanie 23 – System neuroprotekcji oraz prowadniki stosowane podczas zabiegów strukturalnych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy systemów neuroprotekcji oraz prowadników stosowanych podczas zabiegów strukturalnych do lokalizacji: - 84-200 Wejherowo, ul. dr. A. Jagalskiego 10 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: ZADANIE 23
Los: LOT-0024
Titel: Zadanie 24 – System do aterektomii orbitalnej z pompą i napędem
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy systemów do aterektomii orbitalnej z pompą i napędem do lokalizacji: - 84-200 Wejherowo, ul. dr. A. Jagalskiego 10 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: ZADANIE 24
Los: LOT-0025
Titel: Zadanie 25 – System do przeznaczyniowej naprawy zastawki mitralnej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy systemów do przeznaczyniowej naprawy zastawki mitralnej do lokalizacji: - 84-200 Wejherowo, ul. dr. A. Jagalskiego 10 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: ZADANIE 25
Los: LOT-0026
Titel: Zadanie 26 – Cewnik balonowy uwalniający paklitaksel razem z oprzyrządowaniem do leczenia restenozy w stencie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy cewników balonowych uwalniających paklitaksel razem z oprzyrządowaniem do leczenia restenozy w stencie do lokalizacji: - 84-200 Wejherowo, ul. dr. A. Jagalskiego 10 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: ZADANIE 26
Los: LOT-0027
Titel: Zadanie 27 – Prowadnik diagnostyczny
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy prowadników diagnostycznych do lokalizacji: - 84-200 Wejherowo, ul. dr. A. Jagalskiego 10 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: ZADANIE 27
Los: LOT-0028
Titel: Zadanie 28 – Cewniki balonowe klasyczne typu semi-compliant i non-compliant oraz cewniki balonowe uwalniające lek
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy cewników balonowych klasycznych typu semi-compliant i non-compliant oraz cewników balonowych uwalniających lek do lokalizacji: - 84-200 Wejherowo, ul. dr. A. Jagalskiego 10 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: ZADANIE 28
Los: LOT-0029
Titel: Zadanie 29 – Cewniki i mikrocewniki dodatkowe
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy cewników i mikrocewników dodatkowych do lokalizacji: - 84-200 Wejherowo, ul. dr. A. Jagalskiego 10 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: ZADANIE 29
Los: LOT-0030
Titel: Zadanie 30 – Miernik głębokości nakłucia tętnicy z urządzeniem do jej zamykania
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy mierników głębokości nakłucia tętnicy z urządzeniem do jej zamykania do lokalizacji: - 84-200 Wejherowo, ul. dr. A. Jagalskiego 10 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: ZADANIE 30
Los: LOT-0031
Titel: Zadanie 31 – Cewniki balonowe dodatkowe
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy cewników balonowych dodatkowych do lokalizacji: - 84-200 Wejherowo, ul. dr. A. Jagalskiego 10 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: ZADANIE 31
Los: LOT-0032
Titel: Zadanie 32 – Prowadnik do zmian trudnych i cewniki balonowe pokryte lekiem
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy prowadników do zmian trudnych i cewników balonowych pokrytych lekiem do lokalizacji: - 84-200 Wejherowo, ul. dr. A. Jagalskiego 10 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: ZADANIE 32
Los: LOT-0033
Titel: Zadanie 33 – Cewnik balonowy do lititrypsji z niezbędnymi akcesoriami
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy cewników balonowych do lititrypsji z niezbędnymi akcesoriami do lokalizacji: - 84-200 Wejherowo, ul. dr. A. Jagalskiego 10 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: ZADANIE 33
Los: LOT-0034
Titel: Zadanie 34 – Mikrocewnik do pomiarów FFR
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy mikrocewników do pomiarów FFR do lokalizacji: - 84-200 Wejherowo, ul. dr. A. Jagalskiego 10 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: ZADANIE 34
Los: LOT-0035
Titel: Zadanie 35 – Cewnik do trombektomii aspiracyjnej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy cewników do trombektomii aspiracyjnej do lokalizacji: - 84-200 Wejherowo, ul. dr. A. Jagalskiego 10 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: ZADANIE 35
Los: LOT-0036
Titel: Zadanie 36 – Cewniki balonowe ekstremalnie wysokociśnieniowe i stenty uwalniające Biolimus A9
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy cewników balonowych ekstremalnie wysokociśnieniowych i stentów uwalniających Biolimus A9 do lokalizacji: - 84-200 Wejherowo, ul. dr. A. Jagalskiego 10 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: ZADANIE 36
Los: LOT-0037
Titel: Zadanie 37 – Prowadnice osłonowe bez drutów prowadzących
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy prowadnic osłonowych bez drutów prowadzących do lokalizacji: - 84-200 Wejherowo, ul. dr. A. Jagalskiego 10 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: ZADANIE 37