554996-2026 - Ergebnis
Polen – Server – Rozbudowa środowiska informatycznego NFZ
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRozbudowa środowiska informatycznego NFZ
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa środowiska serwerowego Narodowego Funduszu Zdrowia poprzez: 1.1 Część I Dostawa serwerów poprzez zakup wraz z dostawą fabrycznie nowych, wolnych od wad fizycznych i prawnych, wyprodukowanych nie wcześniej niż w 2026 roku do Odbiorcy końcowego 7 sztuk serwerów oraz zakup i wdrożenie oprogramowania VMware wraz z wszelkimi wymaganymi cechami opisanymi w Załączniku Nr 1 „Opis przedmiotu zamówienia” do niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia. 1.2 Część II Dostawa deduplikatora poprzez zakup wraz z dostawą fabrycznie nowego, wolnego od wad fizycznych i prawnych, wyprodukowanego nie wcześniej niż w 2026 roku do Odbiorcy końcowego 1 sztuki deduplikatora wraz z wszelkimi wymaganymi cechami opisanymi w Załączniku Nr 1 „Opis przedmiotu zamówienia” do niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia. 1.3 Część III Dostawa urządzeń sieciowych poprzez zakup wraz z dostawą fabrycznie nowych, wolnych od wad fizycznych i prawnych, wyprodukowanych nie wcześniej niż w 2026 roku do Odbiorcy końcowego 14 sztuk przełączników sieciowych dostępowych wraz z wszelkimi wymaganymi cechami opisanymi w Załączniku Nr 1 „Opis przedmiotu zamówienia” do niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia. 1.4 Część IV Dostawa systemu do zarządzania i monitorowania dostępu do sieci poprzez zakup wraz z wdrożeniem centralnego systemu kontroli i zarządzania dostępem do sieci LAN oraz WLAN współpracującego z posiadaną przez Odbiorcę końcowego infrastrukturą dostępową wraz z wszelkimi wymaganymi cechami opisanymi w Załączniku Nr 1 „Opis przedmiotu zamówienia” do niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung427871-2026
Interne KennungNFZ01-WAG.251.7.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30210000 Datenverarbeitungsgeräte (Hardware), 32420000 Netzausrüstung
5. Los
LosLOT-0003
TitelCzęść III
BeschreibungDostawa urządzeń sieciowych
Interne KennungNFZ01-WAG.251.7.2026 część III
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Optionen
Beschreibung der Optionenzamawiający nie stosuje prawa opcji
LosLOT-0004
TitelCzęść IV
BeschreibungDostawa systemu do zarządzania i monitorowania dostępu do sieci
Interne KennungNFZ01-WAG.251.7.2026 część IV