See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Klaipėdos valstybinio jūrų uosto akvatorijos dugno prie uosto krantinių valymo darbai
Beschreibung: Klaipėdos valstybinio jūrų uosto akvatorijos dugno prie uosto krantinių valymo darbai
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45252124 Schwimmbagger- und Pumparbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 2.2. Rangovas techninės užduoties vykdymo metu iki nustatyto Darbų vykdymo termino pasibaigimo pagal konkrečią techninę užduotį turi teisę kreiptis į Užsakovą dėl konkrečios techninės užduoties vykdymo termino pratęsimo, pateikdamas prašymą ir aplinkybes, dėl kurių prašoma pratęsti terminą, patvirtinančius dokumentus.