2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa drzwi oraz części do drzwi taboru kolejowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa drzwi oraz części do drzwi taboru kolejowego
Interne Kennung: Zg.240.3106.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34631000 Teile für Lokomotiven oder rollendes Material
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ZADANIE 1 Dostawa sterowników drzwi oraz enkoderów
Interne Kennung: ZADANIE 1
Los: LOT-0003
Titel: ZADANIE 2- Dostawa części do drzwi
Interne Kennung: ZADANIE 2
Los: LOT-0004
Titel: ZADANIE 3- Drzwi wewnętrzne kabiny maszynisty rys.600 17041010-10-00
Interne Kennung: ZADANIE 3