2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup sprzętu komputerowego i serwerowego
Beschreibung: Dostawa nowych serwerów, macierzy, zestawów komputerowych
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup infrastruktury serwerowej
Beschreibung: Zakup 2 serwerów, macierzy wraz z oprogramowaniem
Interne Kennung: Zadanie 1
Haupteinstufung (cpv): 48821000 Netzwerkserver
Los: LOT-0002
Titel: Zakup zestawów komputerowych
Beschreibung: Zakup zestawów komputerowych - komputer + monitor
Interne Kennung: Zadanie 2
Haupteinstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer
Los: LOT-0003
Titel: Zakup sprzętu sieciowego
Beschreibung: Zakup switchy, przełącznic itp.
Interne Kennung: Zadanie 3
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung