555044-2026 - Ergebnis
Ungarn – Asphalt – Öntött és hengerelt aszfalt beszerzése 2026
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Öntött és hengerelt aszfalt beszerzése 2026
Beschreibung: Aszfalt termékek beszerzése a Budapest Közút Zrt. részére 21000 tonna becsült mennyiségben, melyből az öntött aszfalt becsült mennyisége 2500 tonna, a hengerelt aszfalt becsült mennyisége 18500 tonna.
Vorherige Bekanntmachung: 204930-2026
Interne Kennung: EKR000484512026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44113620 Asphalt
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: A keretmegállapodás keretösszege: nettó 900.000.000,- Ft. A ténylegesen megrendelendő mennyiség előre pontosan nem határozható meg. A beszerzésre kerülő aszfalt termékek és [az egyes termékekhez tartozó súlyszám az ár típusú értékelési szempontok szerint]: 1. SMA-8 (mF) PmB 25/55-65 (Ft/tonna) - súlyszám: 1 2. SMA-8 (mF) PmB 45/80-60 (Ft/tonna) - súlyszám: 1 3. SMA-11 (mF) PmB 25/55-65 (Ft/tonna) - súlyszám: 2 4. SMA 11 (mI) PmB 25/55-65 (Ft/tonna) - súlyszám: 1 5. BBTM 8 B (mF) PmB 25/55-65 (Ft/tonna) - súlyszám: 1 6. BBTM 11 B (mF) PmB 25/55-65 (Ft/tonna) - súlyszám: 1 7. PA-8 B 50/70 (Ft/tonna) - súlyszám: 1 8. PA-11 B 50/70 (Ft/tonna) - súlyszám: 1 9. AC-16 alap (N) B 50/70 (Ft/tonna) - súlyszám: 1 10. AC-22 alap (N) B 50/70 (Ft/tonna) - súlyszám: 1 11. AC-22 alap (mF) PmB 25/55-65 (Ft/tonna) - súlyszám: 1 12. AC-32 alap (F) B 50/70 (Ft/tonna) - súlyszám: 1 13. AC-32 alap (mF) PmB 25/55-65 (Ft/tonna) - súlyszám: 1 14. AC 11 kötő (N) B 50/70 (Ft/tonna) - súlyszám: 1 15. AC-16 kötő (N) PmB 10/40-65 (Ft/tonna) - súlyszám: 1 16. AC 16 kötő (mI) PmB 25/55-65 (Ft/tonna) - súlyszám: 2 17. AC 22 kötő (N) B 50/70 (Ft/tonna) - súlyszám: 1 18. AC-22 kötő (F) B 50/70 (Ft/tonna) - súlyszám: 4 19. AC-22 kötő (mF) PmB 25/55-65 (Ft/tonna) - súlyszám: 8 20. AC 22 kötő (mF) GmB 45/80-55 (Ft/tonna) - súlyszám: 1 21. AC-22 kötő (mI) PmB 10/40-65 (Ft/tonna) - súlyszám: 1 22. AC-22 kötő (mI) PmB 25/55-65 (Ft/tonna) - súlyszám: 2 23. AC-4 kopó (N) B 50/70 (Ft/tonna) - súlyszám: 2 24. AC-4 kopó (N) B 70/100 (Ft/tonna) - súlyszám: 1 25. AC-8 kopó (N) B 50/70 (Ft/tonna) - súlyszám: 1 26. AC-8 kopó (N) B 70/100 (Ft/tonna) - súlyszám: 1 27. AC-11 kopó (N) B50/70 (Ft/tonna) - súlyszám: 2 28. AC-11 kopó (N) B 70/100 (Ft/tonna) - súlyszám: 1 29. AC-11 kopó (F) B 50/70 (Ft/tonna) - súlyszám: 15 30. AC-11 kopó (mF) PmB 25/55-65 (Ft/tonna) - súlyszám: 10 31. AC-11 kopó (mF) GmB 45/80-55 (Ft/tonna) - súlyszám: 1 32. AC-16 kopó (F) B 50/70 (Ft/tonna) - súlyszám: 2 33. AC-16 kopó (mF) PmB 25/55-65 (Ft/tonna) - súlyszám: 1 34. AC-16 alap-kopó (N) B 50/70 (Ft/tonna) - súlyszám: 1 35. AC-16 kopó (mF) GmB 45/80-55 (Ft/tonna) - súlyszám: 1 36. MA-4 (N) B 20/30 (Ft/tonna) - súlyszám: 2 37. MA-8 (N) B 20/30 (Ft/tonna) - súlyszám: 3 38. MA-11 (N) B 20/30 (Ft/tonna) - súlyszám: 2 39. MA-11 (N) B 20/30 szikramentes (Ft/tonna) - súlyszám: 1 40. MA-11 (mF) PmB 25/55-65 (Ft/tonna) - súlyszám: 1 41. MA-11 (F) B 10/20 (Ft/tonna) - súlyszám: 1 42. Nem specifikált egyéb aszfalttípus (Ft/tonna) - súlyszám: 1 Valamennyi aszfalt típus biztosítása az év minden napján szükséges, hétvégéket is beleértve – kivéve ünnepnapokon. Egyedi esetben, sürgős forgalombiztonsági körülmény, illetve havária esetén Ajánlatkérő a meghatározott időpontoktól függetlenül igényelhet aszfaltot Ajánlattevőtől. Haváriának minősül az úthálózat üzemeltetése során bekövetkező olyan – nem tervezett, véletlenszerűen bekövetkező – esemény, veszélyhelyzet mely a forgalom vagy a környezet biztonságát oly mértékben veszélyezteti, hogy közlekedési baleset következhet be, illetve, ha olyan jellegű baleset vagy környezeti kár következett be, mely katasztrófahelyzetet okoz vagy okozhat. Az aszfalt kiadását Ajánlatkérő naponta kétszer igényli, jellemzően az alábbi időtartamokban: • A kért napi mennyiség 75-80%-át reggel, 07:00 és 08:00 óra között • 20-25%-át este, november 01.-április 30. 22:00 és 23:00 óra között, míg május 01.-október 31. 21:00 és 23:00 között A várható napi felhasználás munkanapokon: • téli időszakban (november – február között) kb. 30-50 tonna • tavasztól őszig kb. 50-100 tonna Amennyiben napi 100 tonna feletti megrendelés szükséges, Megrendelő az igényelt aszfalt mennyiségek ütemezését előzőleg egyezteti Szállítóval. Minőségi követelmények: 275/2013. (VII. 16.) Korm. rendelet az építési termék építménybe történő betervezésének és beépítésének, ennek során a teljesítmény igazolásának részletes szabályairól e-UT 05.02.11 (ÚT 2-3.301-1) Útügyi Műszaki Előírás Aszfaltbeton (AC) e-UT 05.02.13 (ÚT 2-3.301-5) Útügyi Műszaki Előírás Zúzalékvázas masztixaszfalt (SMA) e-UT 05.02.14 (ÚT 2-3.301-6) Útügyi Műszaki Előírás Öntött aszfalt (MA) e-UT 06.03.21:2018 Útpályaszerkezetek aszfaltburkolati rétegeinek követelményei MSZ EN ISO 9001 tanúsítás, vagy azzal egyenértékű tanúsítás MSZ EN ISO 14001 tanúsítás, vagy azzal egyenértékű tanúsítás További részleteket a műszaki leírás tartalmazza.
Interne Kennung: EKR000484512026/1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44113600 Bitumen und Asphalt