2. Verfahren
Verfahren
Titel: „15/PN/2026 Zakup i dostawa odczynników , kontroli , kalibratorów wraz z dzierżawą aparatu do badań immunochemicznych dla Pracownia Diagnostyki Laboratoryjnej Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji im. Św. Jana Pawła II w Kielcach
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę odczynników, kalibratorów, materiałów kontrolnych oraz innych materiałów eksploatacyjnych niezbędnych do wykonywania badań immunochemicznych określonych w OPZ, wraz z dzierżawą analizatora umożliwiającego wykonanie wszystkich wymaganych oznaczeń.Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38434000 Analysatoren
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę odczynników, kalibratorów, materiałów kontrolnych oraz innych materiałów eksploatacyjnych niezbędnych do wykonywania badań immunochemicznych określonych w OPZ, wraz z dzierżawą analizatora umożliwiającego wykonanie wszystkich wymaganych oznaczeń. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ. Oferowane odczynniki, kalibratory i materiały kontrolne muszą być kompatybilne z zaoferowanym analizatorem oraz zapewniać możliwość wykonywania wszystkich oznaczeń wskazanych przez Zamawiającego. Wykonawca zapewni, aby dostarczony analizator, stacja robocza oraz zastosowane oprogramowanie umożliwiały bezpieczną współpracę z infrastrukturą teleinformatyczną Zamawiającego. Podłączenie urządzenia do sieci Zamawiającego oraz konfiguracja komunikacji z systemem LIS zostaną wykonane zgodnie z wymaganiami i polityką bezpieczeństwa obowiązującą u Zamawiającego. Wykonawca zobowiązany jest do współpracy z administratorem systemów informatycznych Zamawiającego podczas uruchomienia i konfiguracji urządzenia. Zdalny dostęp serwisowy, o którym mowa w OPZ, może odbywać się wyłącznie po uzgodnieniu z Zamawiającym oraz zgodnie z obowiązującymi u Zamawiającego zasadami bezpieczeństwa teleinformatycznego.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy