See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zaprojektowanie i wykonanie instalacji fotowoltaicznych na dachach budynków placówek oświatowych z podziałem na Zadania nr 1 i 2.
Beschreibung: Przedmiot zamówienia Przedmiotem zamówienia jest Zaprojektowanie i wykonanie instalacji fotowoltaicznych na dachach budynków placówek oświatowych z podziałem na dwa Zadania: Zadanie 1: Zaprojektowanie i wykonanie instalacji fotowoltaicznych na dachach budynków: w Szkole Podstawowej nr 310 przy ul. Hawajskiej 7, w Szkole Podstawowej nr 319 przy ul. ZWM 10 i przy ul. Wokalnej 1, Zespole Szkół nr 129 przy ul. Koncertowej 4 w Warszawie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają: Projektowane postanowienia umowy stanowiące Załącznik nr 5a do SWZ wraz z załącznikami tj. Program funkcjonalno-użytkowy – Zaprojektowanie i wybudowanie instalacji fotowoltaicznej w Szkole Podstawowej nr 310 przy ul. Hawajskiej 7 w Warszawie. Program funkcjonalno-użytkowy – Zaprojektowanie i wybudowanie instalacji fotowoltaicznej w Szkole Podstawowej nr 319 przy ul. ZWM 10 w Warszawie. Program funkcjonalno-użytkowy – Zaprojektowanie i wybudowanie instalacji fotowoltaicznej w Szkole Podstawowej nr 319 przy ul. Wokalnej 1 w Warszawie. Program funkcjonalno-użytkowy – Zaprojektowanie i wybudowanie instalacji fotowoltaicznej w Zespole Szkół nr 129 przy ul. Koncertowej 4 w Warszawie. Opis przedmiotu zamówienia. Materiały informacyjne; Zadanie 2: Zaprojektowanie i wykonanie instalacji fotowoltaicznych na dachach budynków: w Przedszkolu nr 282 przy ul. Na Uboczu 7, w Przedszkolu nr 400 przy ul. Lokajskiego 2 w Warszawie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają: Projektowane postanowienia umowy stanowiące Załącznik nr 5b do SWZ wraz z załącznikami tj. Program funkcjonalno-użytkowy – Zaprojektowanie i wybudowanie instalacji fotowoltaicznej w Przedszkolu nr 282 przy ul. Na Uboczu 7 w Warszawie. Program funkcjonalno-użytkowy – Zaprojektowanie i wybudowanie instalacji fotowoltaicznej w Przedszkolu nr 400 przy ul. Lokajskiego 2 w Warszawie. Opis przedmiotu zamówienia. Materiały informacyjne. Obowiązki wynikające z klauzuli społecznej – dotyczy Zadania 1 i Zadania 2 1. Zamawiający w przedmiotowym postępowaniu stosuje klauzulę społeczną na podstawie art. 95 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych. 2. Wykonawca zobowiązuje się do zapewnienia, że czynności w zakresie realizacji zamówienia przez cały okres wykonywania przedmiotu umowy, będą wykonywane przez osoby zatrudnione na podstawie umowy o pracę w rozumieniu Kodeksu Pracy przez Wykonawcę lub podwykonawcę. 3. Warunek, o którym mowa w ust. 2 zostanie spełniony poprzez zatrudnienie na podstawie umowy o pracę nowych pracowników lub wyznaczenie do realizacji zamówienia zatrudnionych już osób wykonujących czynności w zakresie: prac przygotowawczych i porządkowych, prac demontażowych, prac związanych z dostosowaniem instalacji odgromowej, prac w zakresie instalacji odgromowej, prac w zakresie montażu instalacji fotowoltaicznej, prac związanych z instalacją elektryczną i teletechniczną. 4. Szczegółowe wymagania w zakresie zatrudnienia osób na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy Prawo zamówień publicznych zawarto w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 5a do SWZ dla Zadania 1 oraz Załącznik nr 5b do SWZ dla Zadania 2. Zamawiający, działając na podstawie art. 121 pkt 2) ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, wymaga, aby następujące kluczowe części zamówienia zostały wykonane osobiście przez Wykonawcę, bez możliwości ich powierzenia podwykonawcom: • montaż konstrukcji wsporczej oraz paneli fotowoltaicznych, • wykonanie instalacji elektrycznej po stronie DC i AC, w tym montaż inwerterów i połączenie z istniejącą instalacją elektryczną, • uruchomienie systemu fotowoltaicznego, wykonanie pomiarów, prób oraz uzyskanie odbiorów, • przeprowadzenie przeszkolenia użytkowników w zakresie obsługi instalacji fotowoltaicznej. UWAGA: W przypadku, gdy cena ryczałtowa za wykonanie dokumentacji projektowej przekroczy 6% wartości łącznej ceny ofertowej brutto za wykonanie całego przedmiotu zamówienia, Zamawiający odrzuci taką ofertę na podstawie art. 226 ust. 1 pkt. 5) ustawy Prawo zamówień publicznych.
Interne Kennung: 60/WZP/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1: Zaprojektowanie i wykonanie instalacji fotowoltaicznych na dachach budynków: w Szkole Podstawowej nr 310 przy ul. Hawajskiej 7, w Szkole Podstawowej nr 319 przy ul. ZWM 10 i przy ul. Wokalnej 1, Zespole Szkół nr 129 przy ul. Koncertowej 4 w Warszawie.
Beschreibung: Przedmiot zamówienia 1) Przedmiotem zamówienia jest Zaprojektowanie i wykonanie instalacji fotowoltaicznych na dachach budynków placówek oświatowych z podziałem na dwa Zadania: Zadanie 1: Zaprojektowanie i wykonanie instalacji fotowoltaicznych na dachach budynków: w Szkole Podstawowej nr 310 przy ul. Hawajskiej 7, w Szkole Podstawowej nr 319 przy ul. ZWM 10 i przy ul. Wokalnej 1, Zespole Szkół nr 129 przy ul. Koncertowej 4 w Warszawie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają: Projektowane postanowienia umowy stanowiące Załącznik nr 5a do SWZ wraz z załącznikami tj. Program funkcjonalno-użytkowy – Zaprojektowanie i wybudowanie instalacji fotowoltaicznej w Szkole Podstawowej nr 310 przy ul. Hawajskiej 7 w Warszawie. Program funkcjonalno-użytkowy – Zaprojektowanie i wybudowanie instalacji fotowoltaicznej w Szkole Podstawowej nr 319 przy ul. ZWM 10 w Warszawie. Program funkcjonalno-użytkowy – Zaprojektowanie i wybudowanie instalacji fotowoltaicznej w Szkole Podstawowej nr 319 przy ul. Wokalnej 1 w Warszawie. Program funkcjonalno-użytkowy – Zaprojektowanie i wybudowanie instalacji fotowoltaicznej w Zespole Szkół nr 129 przy ul. Koncertowej 4 w Warszawie. Opis przedmiotu zamówienia. Materiały informacyjne; Zamawiający, działając na podstawie art. 121 pkt 2) ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, wymaga, aby następujące kluczowe części zamówienia zostały wykonane osobiście przez Wykonawcę, bez możliwości ich powierzenia podwykonawcom: • montaż konstrukcji wsporczej oraz paneli fotowoltaicznych, • wykonanie instalacji elektrycznej po stronie DC i AC, w tym montaż inwerterów i połączenie z istniejącą instalacją elektryczną, • uruchomienie systemu fotowoltaicznego, wykonanie pomiarów, prób oraz uzyskanie odbiorów, • przeprowadzenie przeszkolenia użytkowników w zakresie obsługi instalacji fotowoltaicznej. UWAGA: W przypadku, gdy cena ryczałtowa za wykonanie dokumentacji projektowej przekroczy 6% wartości łącznej ceny ofertowej brutto za wykonanie całego przedmiotu zamówienia, Zamawiający odrzuci taką ofertę na podstawie art. 226 ust. 1 pkt. 5) ustawy Prawo zamówień publicznych.
Interne Kennung: 60/WZP/2025 - Zadanie nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2: Zaprojektowanie i wykonanie instalacji fotowoltaicznych na dachach budynków: w Przedszkolu nr 282 przy ul. Na Uboczu 7, w Przedszkolu nr 400 przy ul. Lokajskiego 2 w Warszawie.
Beschreibung: Zadanie 2: Zaprojektowanie i wykonanie instalacji fotowoltaicznych na dachach budynków: w Przedszkolu nr 282 przy ul. Na Uboczu 7, w Przedszkolu nr 400 przy ul. Lokajskiego 2 w Warszawie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają: Projektowane postanowienia umowy stanowiące Załącznik nr 5b do SWZ wraz z załącznikami tj.: Programem funkcjonalno-użytkowym – Zaprojektowanie i wybudowanie instalacji fotowoltaicznej w Przedszkolu nr 282 przy ul. Na Uboczu 7 w Warszawie. Programem funkcjonalno-użytkowym – Zaprojektowanie i wybudowanie instalacji fotowoltaicznej w Przedszkolu nr 400 przy ul. Lokajskiego 2 w Warszawie. Opisem przedmiotu zamówienia. Materiałami informacyjnymi. Zamawiający, działając na podstawie art. 121 pkt 2) ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, wymaga, aby następujące kluczowe części zamówienia zostały wykonane osobiście przez Wykonawcę, bez możliwości ich powierzenia podwykonawcom: • montaż konstrukcji wsporczej oraz paneli fotowoltaicznych, • wykonanie instalacji elektrycznej po stronie DC i AC, w tym montaż inwerterów i połączenie z istniejącą instalacją elektryczną, • uruchomienie systemu fotowoltaicznego, wykonanie pomiarów, prób oraz uzyskanie odbiorów, • przeprowadzenie przeszkolenia użytkowników w zakresie obsługi instalacji fotowoltaicznej. UWAGA: W przypadku, gdy cena ryczałtowa za wykonanie dokumentacji projektowej przekroczy 6% wartości łącznej ceny ofertowej brutto za wykonanie całego przedmiotu zamówienia, Zamawiający odrzuci taką ofertę na podstawie art. 226 ust. 1 pkt. 5) ustawy Prawo zamówień publicznych.
Interne Kennung: 60/WZP/2025 - Zadanie nr 2