2. Verfahren
Verfahren
Titel: Poskytování služeb provozu infrastruktury pro informační systémy Ministerstva dopravy 2023+
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je poskytování služeb provozu infrastruktury pro informační systémy Ministerstva dopravy. Podrobná specifikace předmětu plnění této veřejné zakázky a konkrétní technické požadavky zadavatele na předmět této veřejné zakázky jsou uvedeny v návrhu smlouvy, a dále v přílohách č. 14 až 20 zadávací dokumentace.
Interne Kennung: VZ-14-330/2022
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72222300 Informationstechnologiedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhradil změny závazku v souladu s § 100 odst. 1 zákona dle podmínek stanovených v návrhu smlouvy, a to zejména v případě: a) změny ceny v závislosti na průměrné roční míře inflace, resp. deflace, v souladu s odst. 6.3. návrhu smlouvy, b) vnějších změn technologií spočívajících ve změně verzí softwarových licencí, vydání nové verze technologických standardů, nebo aktualizaci nebo ekvivalentnímu nahrazení jiných prvků, a to v souladu s odst. 14.4.1. návrhu smlouvy, c) změn technologií, které mají dopad na předmět plnění této veřejné zakázky a které lze řešit v rámci služeb na vyžádání v souladu s odst. 14.4.2. návrhu smlouvy d) práva nečerpat služby podpory Centrálního registru řidičů dle odst. 14.4.4. návrhu smlouvy.