2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych z terenu miasta Gubina oraz z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych w Gubinie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na zagospodarowaniu niesegregowanych (zmieszanych odpadów komunalnych) i segregowanych odpadów komunalnych pochodzących z terenu miasta Gubina w instalacji komunalnej lub instalacji odzysku i unieszkodliwiania odpadów.
Vorherige Bekanntmachung: 402623-2025
Interne Kennung: WGS.271.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90511200 Einsammeln von Hausmüll