555141-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Kehrfahrzeuge – Komunální stroj - Technické služby Havlíčkův Brod
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKomunální stroj - Technické služby Havlíčkův Brod
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka 1 ks samosběrného zametacího stroje. Předmět plnění veřejné zakázky je podrobně specifikován v příloze č. 1 závazného návrhu smlouvy, která je přílohou č. 1 zadávací dokumentace.
Interne Kennung1
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144430 Kehrfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001