555153-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Lehrmittel – OLP Scholengroep GelderVeste i.s.m. de Onderwijs Inkoop Groep
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOLP Scholengroep GelderVeste i.s.m. de Onderwijs Inkoop Groep
BeschreibungDe aanbesteding heeft betrekking op methodegebonden duurzame gebruiks- en verbruiksmaterialen (leerboeken, handleidingen, werkboeken, toetsboeken e.d.) , methodevervangende software, educatieve software en leerpakketten. €185726
Interne KennungOLP.OIGJD.2026.07
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
5. Los
LosLOT-0000
Titel1 perceel
BeschreibungDe opdracht omvat 1 perceel
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenMogelijkheid om de Raamovereenkomst met 3 keer 1 jaar te verlengen.
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: OLP.OIGJD.2026.07
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 39162100 Material pedagógico
5. Lote
Lote: LOT-0000
Título: 1 perceel
Descripción: De opdracht omvat 1 perceel
Identificador interno: 1
Opciones: