555178-2025 - Ergebnis
Polen – Auslieferung von Schulmahlzeiten – ŚWIADCZENIE USŁUGI ŻYWIENIA DZIECI PRZEDSZKOLNYCH I SZKOLNYCH W ZESPOLE PLACÓWEK OŚWIATOWYCH NR 1 W MŁAWIE
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚWIADCZENIE USŁUGI ŻYWIENIA DZIECI PRZEDSZKOLNYCH I SZKOLNYCH W ZESPOLE PLACÓWEK OŚWIATOWYCH NR 1 W MŁAWIE
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest organizacja usługi żywienia zbiorowego dzieci przedszkolnych i uczniów w Zespole Placówek Oświatowych nr 1 w Mławie (06-500) przy ul. Warszawskiej 52, polegającym na przygotowaniu i wydawaniu całodziennego wyżywienia dla około 175 przedszkolaków oraz dla 40 dzieci szkolnych, przebywających na co dzień w placówce Zamawiającego.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55523100 Auslieferung von Schulmahlzeiten
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung.Przedmiotem zamówienia jest organizacja usługi żywienia zbiorowego dzieci przedszkolnych i uczniów w Zespole Placówek Oświatowych nr 1 w Mławie (06-500) przy ul. Warszawskiej 52, polegającym na przygotowaniu i wydawaniu całodziennego wyżywienia dla około 175 przedszkolaków oraz dla 40 dzieci szkolnych, przebywających na co dzień w placówce Zamawiającego.