2. Verfahren
Verfahren
Titel: Najem dla JSW S.A. KWK "Knurów-Szczygłowice" siedmiu kombajnów chodnikowych o możliwości wykonania wyrobiska w skałach o minimalnej wytrzymałości na ściskanie Rc 90MPa
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja techniczna stanowiąca załącznik nr 1 do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 46080-2026
Interne Kennung: 59/P/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43122000 Schrämmaschinen für Kohle oder Stein
5. Los
Los: LOT-0001